Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérje szerű a folyásom,...

Tojásfehérje szerű a folyásom, barnás szinnel keverve. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
sziasztok.tegnap írtátok nekem,hogy azért van tojásfehérje szerű folyásom,mert peteérésem lesz.(26-án a ciklus.hu szerint).ma is megvolt ez a folyás csak azt vettem észre,hogy kicsi mennyiségű vér van benne,ami inkább barna volt mint piros.szúr a hasam hol az egyik oldalt,hol a másikon.ez mitől lehet?
2008. jan. 22. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes jelenség, nekem is szokott lenni nagyon enyhe barnázásom. Ez állítólag attól van, hogy a petesejt nagy erővel lökődik ki a petefészekből. Innen a szukálás is. Én nem aggódok emiatt, mert tényleg nagyon minimális, de ha úgy gondolod, menj el dokihoz.
2008. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nálam ilyesmi sohasem jelentkezett,(mármint a barnás folyás)a terhességen ki´vül.Szerintem keresd fel az orvosodat.

2008. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
49%

Ugy nez ki a magyar lanyok hatartalanul szegyentelenek!

A folyas sohasem termeszetes

Mindig fertozesnek a jele es egy egy valoban olyan kerdes

Amit meg egy baratnovel sem kozolnek.

Orvoshoz kell menni!

Szegyen!

2015. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a szégyen hogy ennyire tudatlan vagy kedves válasz adó!A tojásfehérjés nyák az a peteérés jele! mikor ezt a kérdést feltette még én sem tudtam ennyi mindent,de már 29 éves voltam,nem egy taknyos tini.Mivel meddőségi kivizsgálás alatt álltam és álok is jelenleg ezért a vér jelenléte megijesztett.Igaz nem részleteztem mert vannak dolgok amit a saját magánügyemnek tartottam. Nem tudom te mennyi idős vagy de ideje elővenni egy szaklapot vagy eü. könyvet.A hüvely nem száraz! Ha száraz az baj.Természetesen is lennie kell folyásnak de ha nem bűzös vagy a színe tiszta nincs baj.Az enyémbe vér volt így megijedtem.Azóta rengeteget tanultam és tapasztaltam. Elmondom,hogy létezik közti vérzés is.Vagyis peteéréskor valamennyi vér is ürülhet.És mivel akkor én kaptam clostylbegit-et ettől volt a vér jelenléte ami teljesen NORMÁLIS!! És ez az oldal azért van ogy névtelenül és szégyenérzet nélkül kérdezzünk egymástól.Nézd meg a szlogent! Ha nem tetszik nem kell itt lenni! Ennyi!
2015. jan. 23. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!