Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja előtej szivárog a...

Pár napja előtej szivárog a mellemből. Mindkettőből. Egyértelműen terhesség?

Figyelt kérdés

Hétfőn tudok csak orvoshoz menni....


Van egy 3 éves gyerekem, illetve szeptember elején voltam művi vetélésen.


A havim december 21- én jött meg, semmi fura nem volt vele, normális, megszokott erősségű és 5 napig tartott.


Dec 27-én és jan 1-én megszakított módszerrel szeretkeztünk (ami tudom nem tuti módszer).


Ha terhesség, az korai lenne szerintem. Egyik ovulációs naptár szerint jan 5, másik szerint 6-án volt ovulációm. Korainak érezném a szivárgást.


Elmegyek orvoshoz, nem orvos helyett kérdezlek titeket, csak érdekel, hátha valaki többet tud.


Esetleg stressz is kiválthat ilyet? Vasárnap óta tiszta ideg vagyok (más okból kifolyólag, szinte aludni se tudok). Kicsivel utána jött ez a tünet.


Köszi a válaszokat.


25, L


2011. jan. 7. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel azt írtad,hogy a decemberi mesnid a megszokott módon volt,így teljes bizonysággal kizárnám hogy terhesség jele lenne a szivárgás.

A stressz elég sok mindent kiválthat. Ha az után jött ez nálad,miután stresszelni kezdtél,akkor minden bizonnyal csak a stessztől van.

2011. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
magas prolaktin szokott ilyet csinálni..nézesd meg a hormonjaidat. És mivel a hormonháztartás érzékeny a stresszre összefüggésben lehet az idegeskedéssel is akár.
2011. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mocsok módon szakított a barátom január 2-án velem, és azóta vagyok tiszta stresszes.

Köszönöm a válaszokat. Mindenképpen megyek orvoshoz vele, csak azért megkérdeztem itt is .


Köszi még egyszer :)

2011. jan. 7. 16:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma csináltam testet ami negatív lett, de még korán lehetett.
2011. jan. 9. 17:03
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tejszivárgást magas prolaktin szint okoz, endokrinológus a megfelelő doki. Nődoki is elküld hormonvizsgálatra, de a hormonok az endodoki szakterülete, olyat is észrevehet, amit a nődoki nem.

2011. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!