Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS Mensi? Menstruációm alatt...

SOS Mensi? Menstruációm alatt (4. nap) a párommal lefeküdtünk és belém élvezett (most először) ilyenkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz. Kérdés, hogy mennyi az esélye.
2011. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
nekünk azt mondta a tanár még ált suliba h mensi alatt nem lehetsz terhes szal sztem nem :D
2011. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan időpont a ciklusod során, amikor biztosan nem lehetsz terhes.

Más kérdés, hogy van amikor nagy rá az esélyed, és van amikor kicsi.

2011. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdezem ,hogy mekkora az esélye annak hogy terhes lettem? Egyépként én is így hallottam,hogy menstruáció alatt nem lehet teherbe esni válaszotokat köszönöm:)
2011. jan. 7. 19:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha gumit használtatok volna, sokkal kisebb lenne a terhességed esélye, mint így.
2011. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
DE MIÉRT KAMASZOK?
2011. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tanulj meg védekezni, addig ne szexelj, ennyire nem lehet senki idióta könyörgöm! Továbbá az nem jutott el a kis agyadig, ha menzesz alatt szexelsz, sokkal nagyobb a fertőzésveszély? Hihetetlen komolyan...
2011. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

*egyéBként, EGYÉBKÉNT !!!!


Amúgy bármikor teherbe lehet esni, nincs olyan, amikor nem.

2011. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egyépként = egyébként

biztos készen állsz te a szexre?

2011. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bármikor teherbe lehet esni, látatlanban nem tudja senki megmondani, hogy mennyi az esélye, tény, hogy nem túl nagy. Menj el nőgyógyászhoz, majd ír fel neked esemény utánit. (Sürgősségi nőgyógyászhoz)
2011. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!