Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 éves vagyok, a párommal...

19 éves vagyok, a párommal (21) 3 éve vagyunk együtt, már meg is kérte a kezem. Nagyon szeretnék kisbabát, bár tudom hogy fiatal vagyok hozzá, de 2 éven belül már mindenképp szeretnék. Szerintetek meddig várjunk? Butaság ilyen fiatalon belevágni?

Figyelt kérdés
A párom is szeretne, csak sajnos anyagiak és suli miatt nehéz lenne.
2011. jan. 8. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ha lesz biztos állásotok, és valami lakás, ahova vihetitek. Amikor a párod téged is és a kicsit is el tudja tartani, és amikor úgy állsz (állás) hogy egyedül is fel tudod nevelni, ha az apját valami érné, akkor.Meg amikor már kapsz gyest.
2011. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért addig még anyagilag, meg időben is megengedhetitek magatoknak, jobb lenne várni...
2011. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van elég pénzetek és biztos fedél felettetek akkor nyugodtan vágjatok bele. Nagyon fontos az anyagi helyzet, csak gondolj bele abba, hogy kell babaágy, hordozó, babakocsi..stb. MEg hát a pelenka. Nagyon drágák. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogyha biztosak vagytok benne, hogy ezeket meg bírnátok venni, nyugodtan belevághattok akár most is. :)
2011. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Csak is azért tanácsolom hogy várjatok még,mert muszáj/kell hogy legyen egy biztos anyagi háttér egy kis babához!

Nem a koroddal van a probléma hisz csak az egy szám,annál többet jelent hogy mennyire érzed magad felkészültnek,mert Ő már az egész elkövetkezendő életedben ott lesz,akiért felelősséggel tartozol és nem rakhatod félre egy sarokba!

Én is 19 vagyok,illetve most töltöm a 20at,a párom 33éves,van egy házunk,kocsik,saját vállalkozás,és már erre tudunk alapozni! Mi is most kezdtük még csak el a baba projektet,pedig már 5éve egy párt alkotunk!

Ő már benne van a korba,de nekem felkellet készülnöm testileg/lelkileg! Persze most nem azt mondom hogy legyen házatok,havi 500ezres fizetés,csak annyi hogy megtudjatok élni,és hogy ne szenvedjetek se ti se a baba hiányt semmiben sem!

És a sulit fejezd be mindenképpen,én sajnos ott hagytam amit már bánok!

Sok sikert nektek az életben,és gratulálok az eljegyzéshez(nálunk nem akarja beadni a derekát a párom:(..de úgysem nyugszok:D)!!

2011. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a gratulációt. Igen tisztában vagyok vele én is hogy az anyagi háttér nagyon fontos, hiszen mindent meg szeretnénk adni majd a kisbabámnak. Bár nagyon szeretném már ha hárman lennénk, várok vele mindenképp, amíg biztosítani tudom neki a dolgokat. Az érzelmi háttér már meg van, nagyon elhatározott vagyok és felmértem azt is hogy ez mekkora felelősség. Köszönöm hogy megerősítettek és visszarántottatok a földre..(jó értelemben) : )
2011. jan. 8. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy éljetek kicsit ketten, (akár albérletben), és érezzetek rá milyen a felelősség, milyen beosztani a pénzt, milyen dolgozni, stb. én csak ezek után vallalnék a helyedben gyereket.
2011. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!