Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés az 5. héten, szerintet...

Vetélés az 5. héten, szerintetek mikor lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés

majd kedden megyek dokihoz, csak érdeklődöm. a neten olvastam, hogy amikor komplett történik a vetélés, akkor a test simán mensiként fogja fel a terhességet, és magától tisztul.

velem is ez történt egy hét késés, 2 pozitiv teszt, de elvetéltem. a vérzés teljesen normálisan zajlott, mint máskor, csak egy picivel volt több az első napon.


2011. jan. 8. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 9.héten volt, de a dokim azt mondta h mivel nem kapart ki így ha megjön újból mehet a próbálkozás azóta sajnos még nincs semmi, de elég keveset tudunk próbálkozni, mert nem itt dolgozik a férjem!
2011. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:
Úgy tudom, ebben az esetben nem kell várni, sőt nagyobb az esély a teherbeesésre a következő pár hónapban, mert a szervezet még emlékszik a terhességre.
2011. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt a nyáron. Nekem azt mondta a doki, hogy mivel spontán ürült, nem kellett művi úton befejezni, ezért mehet a próbálkozás tovább. Sajnos azóta még nem sikerült, de nem adom fel! :) Szorítok Neked is!!!
2011. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 10. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!