Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HOgy lehet eldönteni, hogy az...

HOgy lehet eldönteni, hogy az alhasi fájdalom egy esetleges terhesség vagy emésztési probléma okán áll fenn?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen más érzés a kettő. A terhesség alatti enyhe alhasi fájdalom olyan, mintha meg akarna jönni, miközben nem jön meg, és hetekig tart. Az emésztési probléma feljebb van, erősebb, pár óra alatt rendbe jön, és nincs hatása a menstruációra.
2011. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A minap pont így jártam. Nem várom a mai nap óta...viszont előző napi ebéddel nagyon elrontottam a gyomrom. Alig pár perc alatt állandó hányingerem volt, és émelygett a gyomrom, iszonyat szarul éreztem magam. Szó szerint a gyomrom a munka alatt akár hány és akár milyen mozdulatot tettem, iszonyatosan fájt a gyomrom tőle....

Szóval az érzés nem egy és ugyanaz, esetleg hasonló.

2011. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és e kettőn kívül mi okozhat még alhasi fájdalmat?
2011. jan. 12. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!