Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elegendő a Clostilbegyt egyedül?

Elegendő a Clostilbegyt egyedül?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam már itt ,hogy micsoda párosításban kapjátok a clostilbegyt-t!

closty+duphaston

closty+utrogestán


NOS SIMÁN IS ELÉG,ha csak a Clostilbegyt szedem??


2011. jan. 17. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kapok mellé Utrogestant, mert rendszertelen a ciklusom. Azért kell mellé szednem (12-24.napig), mert az abbahagyása megvonásos vérzést eredményez, ha nem történik meg a megtermékenyülés. És a Closti elvileg elvékonyítja a méhnyálkahártyát, így nehezebben ágyazódik be, és ez ebben is segít.

Ha Te nem kaptál mellé, tudom javasolni a méhpempőt vagy van valamilyen tae is. (pontosan nem tudom, itt szoktam olvasgatni, amit peteérés utántól kell inni)

Remélem kicsit tudtam segíteni! :)

Drukkolok, hogy mindkettőnknek sikerüljön!

2011. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én "csak" Clostit szedtem, első hónapban terhes lettem. Az orvosom ajánlotta még a méhpempőt, szerintem ez is segíthetett. 12+6h km
2011. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Palástfű teára gondol az előttem iró.Első hónapban én sem szedtem mellé semmit,azután írt fel a dokim duphastont.Ha a ciklusod normális,akkor elég csak a closti,stimulálásra.
2011. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én is csak clostyt szedek 5 napon keresztül 1 szemet..most volt peteérésem....picit fájdogál szurkál az alhasam..nem tudom hogy ez normális e.....:)bízom hogy sikerül ha netán mégse akkor a következő ciklusnál napi 2 szem lesz.
2011. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is csak clostyt szedek.

Napi 1 szemmel nem jött össze most napi 2 szedek.

2011. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Háát a ciklusaim rendben is vannak,meg nem is!31-32-35 és a két utolsó hónapban 40 napra jött meg!De azt mondta a doki,hogy ez még normális! Én 5 napig szedtem 2*1-et!Na majd meglátjuk mi lesz...!!!

2011. jan. 18. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Én most kezdem a 4. dobozt, 2X1-et kell szednem a mensim 2. napjától. Bár én nem menstruálok enélkűl sajnos, a szervezetem valamiért nem akar ráállni... A Clostit segít, 33 napos ciklusokat csinál, de a baba még nekünk sem jött össze eddig sajnos..
2011. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Neked kellett esetleg valamennyi szünetet tartani vagy te folyamatosan szeded tovább??Mert nekem a doki egy ciklust kihagyott..!!??????????
2011. máj. 16. 19:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is kihagytam egyet, bár én magamtól, mert reménykedtem, hogy megjön utána már magától, de 45 nap után elmentem dokihoz, és kicsit leszidott, hogy nem kellett volna kihagynom semennyit, folyamatosan kellett volna szednem. Szóval én most kezdem a 4.-et, remélem nagyobb szerencsém lesz.. Drukkolok neked is.
2011. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is szintén drukkolok neked..!Minden jót!
2011. máj. 17. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!