Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e tesztelni? Holnap...

Lehet e tesztelni? Holnap csinálom meg a tesztet remélem most összejött. Fájnak a melleim ami nem jellemző és 3 hete késik. De kicsit náthás vagyok, befolyásolhatja az eredményt a betegség.

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én úgy tudom biztos forrásból,hogy a nátha nem befolyásolja az eredményt,és a 3 hét,az már elég szép idő:)))(gratula a türelmedért)és bizony már bőven elég ahhoz,hogy pozitív legyen!!!!Szorítok,írj mi lett az eredmény.

2009. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tesztek azt mutatjak ki, ha a vizeletben megno a Hcg hormon, ami jellemzoen a terhesseg alatt van jelen. A natha ezt semmikeppen sem befolyasolja.

Drukkolok, hogy a vart eredmenyt mutassa! Majd ird meg, hogy mi lett az eredmeny!:D

2009. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát sajnos megint nem jött össze a baba, negatív lett a teszt. 1 hét múlva megint megismétlem hátha még van remény. fiatalok vagyunk azt hinné az ember könnyen összejön, de elég kemény azzal szembesülni hogy nem így van. Nektek nehéz volt? üdv nektek
2009. febr. 3. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!