Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja január 31-re?...

Ki nem várja január 31-re? Érzi valaki hogy összejött neki a baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én 30. 31-re nem várom. 20-án volt egy ici pici barnázásom, szinte csak egy csepp. Előtte 16-án meg szex után rózsaszínes valami jött ki, szintén csak egy kicsi. Lehet, hogy a rózsaszín a pé, a barna meg a beágyazódás? A hőm fenn van, mérem, a cicim nyomásra érzékeny, és meg van keményedve. Egyenlőre ennyi. Te mikor tesztelsz? Érzel valamit? Volt valami esemény?
2011. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Én is arra várom vagy elsejére.Most úgy érzem összejött.Sokat van erős hányingerem pár napja.Első terhességnél is igy volt.

De aztán lehet nagy koppanás lesz.Nem tudom.

2011. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Az ovulációm 18-án volt.Viki
2011. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én február 1-én fogok tesztelni, ha nem jön meg addig a mensim.Eddig mindig előtte teszteltem és negatív lett, hátha most.Ma elkezdett fájni a derekam nagyon,meg jobb oldalt feszít a méhemnél,kemény is egy kicsit.Azt hallottam hogy ha a méhszáj még mindig fent peteérés után,akkor összejött a dolog.Szerintetek lehetséges hogy a pé nem pont 14.15.napra esik, hanem a 20-21-re?
2011. jan. 21. 22:27
 5/28 A kérdező kommentje:
A barnás pötty a legtöbb esetbe beágyazódást jelent, az első babával nekem is volt,de most még nem tapasztaltam.
2011. jan. 21. 22:30
 6/28 anonim ***** válasza:
És a barnás pötty után mikor teszteltél? Mikor lehet?? Mert a 30-a még olyan messze van. :)
2011. jan. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nekem a barnás pötty az esedékes menses előtt 1 héttel volt, viszont nagyon megjön érzésem is volt,feszített a hasam alja,ugyanakkor meg éreztem a kávé illatát és elfogott az émelygés.Ekkor lett gyanús,mert nagy kávés vagyok és csináltam tesztet mensi előtt 1 héttel és halvány pozitív lett.Most még van 8 napom a nem vártig, reménykedem hogy 1-2 nap múlva többet tudok meg.
2011. jan. 22. 08:41
 8/28 A kérdező kommentje:
Amúgy van akinél alig mutatja ki a teszt a mensi elmaradása után jó pár nappal is, valakinél meg már mensi előtt kimutatja.Ez olyan szerintem, hogy amikor szültem az első babámat,akkor majdnem beledöglöttem,olyan nehezen tágultam, egy ismerősöm meg vígan megszült,még fájásai is alig voltak,meg a terhességet se érezte meg, nem voltak jelei sose.
2011. jan. 22. 08:46
 9/28 anonim ***** válasza:
Azért remélem most mindkettőnknek összejön. Nekem a kávéval semmi bajom, nem érzek semmi olyat, hogy rosszul lennék bármitől is. Egy picit fáj a fejem. Más nem. De nekem is van még 8 napon a tesztelésig. Még olyan hosszú idő.
2011. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szia! Mára hogy vagy? Érzel már valamit? 25. ciklusnapon vagyok, 7 nap a nem vártig, tojásfehérje folyásom, és tegnap egész nap alkalmanként feszülő érzés az alhasamba. Este pedig mikor felkeltem olyan mensis érzésem volt, mintha meglenne, és ma reggel is. A cicik meg jó nagyok. Nagyon vacilálok a tesztelésen. 32 naposak a ciklusaim. Ha a 14. napon volt pé-m akkor már a 11. napon vagyok az ovu és elvileg a beágyazódás után.
2011. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!