Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec 26. án volt meg utoljára,...

Itepiaka86 kérdése:

Dec 26. án volt meg utoljára, a terhesség tünetei közül, sokat észreveszek magamon /Pl. émelygés, kívánósság, szagokra érzékenység . / Viszont 1hete csináltam tesztet, és negatív lett . Lehetek terhes? Ill, a doki látja már ultrahangon ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen még lehetsz még benne vagy az időbe 28. nap körül vagy. Mennyi a ciklusod hossza?
2011. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

24 naposak a ciklusaim! Az utolsó alkalommal a megszokott 7 nap helyett, csak 2napig volt meg.

Szerdára van időpontom, orvoshoz. Viszont nagyon szeretném, ha terhes lennék, 2éve próbálkozunk!

2011. jan. 22. 17:50
 3/6 A kérdező kommentje:
De azt nem tudom,hogy ilyen korai terhességnél, a doki meg tudja e már állapítani ....
2011. jan. 22. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korán teszteltél,én biztos csinálnék újat;). A dokit nem tudom, mit akar nézni, max. a vérvétel mutathat vmit.
2011. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy már az előző hónapban is terhes voltál. :) Az egyik barátnőmnek így volt, csak két napig volt meg neki, mert már babát várt. A babáját így "koraszülöttnek" vélték, de aztán a méretei alapján módosították, hogy biztosan előbb fogant egy héttel,mert amúgy olyan nagy volt, mint egy negyven hetes. Sok sikert!!
2011. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Doki eddig semmit nem talált ultrahangon :(

Nyálkahártya is csak 8 mm, azt mondta szerinte nem vagyok terhes! De azóta sem jött meg, és sokszor azt veszem észre, hogy önkénytelenül is simogatom a hasam!

Vizelet tesztet holnap csinálnak a kórházban, de csak csütörtökön tudom meg a választ! :(

2011. jan. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!