Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt? Hasonló...

Jókor voltunk együtt? Hasonló görbével volt eredmény?

Figyelt kérdés

Jókor lehettünk együtt?Tudom még csak kis ideje volt pém, de volt valakinek hasonló görbéje peteérés után és babóca lett?

Nagyon tünetem nincs. Hétfő, kedden volt egyszeri erős méhhúzódásom(de ilyen volt már máskor is), a melleim se fájnak úgy mint szoktak. Talán hogy néha érzékenyebb vagyok szagokra(cigifüst), de néha abszolút nem zavar.

A hőm viszont most sokkal több tizedet mászott feljebb mint az elmúlt hónapok során bármikor. A cover linem nincs ilyen alacsonyan sose.:(

Egy éve nem jön a babó és most is ugyanazokat érzem mint mindig a hónap ezen idejében. Ezért kérdezem, hogy akkor biztos nem sikerült.:(


[link]


2009. febr. 4. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A görbéd alapján, meg a tojcsi alapján szerintem 27-e körül volt pé-d. Amihez jókor voltatok együtt, igen. Milyen hosszú ciklusaid vannak? Láttam már ilyen görbével babát- mindenre és annak az ellenkezőjére is van bizonyíték.:)
2009. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is 27-én volt pé-d és jókor voltatok együtt!!! Nekem így lett most pozitív tesztem! Drukkolok hogy sikerüljön!!!
2009. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
utolsónak: neked is 27-én volt péd és már pozitívat teszteltél? Jól értsem? :) Mert akkor grat, sőt mindenképp gratulálok a babához! :)
2009. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Neeem, nekem nem 27-én hanem 18-án volt pé-m, de ugyan így alakult a hőm és ugyan ilyenkor voltunk együtt azaz amikor még nem emelkedett és másnap is amikor már megugrott, és a hétvégén teszteltem pozitivakat. :)

2. válaszoló

2009. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Akkor talán még van remény.
2009. febr. 4. 11:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Mostanában 26 27 naposak a ciklusaim. Nem tudtok beszúrni nekem görbét? Hátha okosabb leszek. Nagyon jó volna ha jókor időzítettünk. Már több mint egy éve csak tipródom ez alatt a két hét alatt.:(
2009. febr. 4. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia 2. és 4. válaszoló vagyok. Beszúrom a görbémet Neked, de megjegyzem hogy egy nappal előbbre húzta be a pé-met szerintem! Tehát a 19. napomon volt pé-m.

[link]

2009. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm..:)

Nekem azóta már változott a görbém, felment 7 fölé. Remélem jó jel, de már nem igazán hiszek neki. Mindig az jár a fejemben, hogy biztos nem aludtam eleget vagy egy órával később mértem és azért ment fel.


Neked mégegyszer gratula.:)

2009. febr. 6. 11:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Köszi a gratulát! :) Az tök jó hogy felment 37 fölé, de ebből még nem az következik hogy sikerült hanem az hogy volt tüszőrepedésed, azaz nagyon nagy az esély hogy sikerült! Ha nem jön meg és még mindíg magas, akkor már nagy valószínűséggel baba van! De mi is akkor voltunk együtt mikor még alacsony volt és másnap is és sikerült, így Nektek is fog!!!!!! A tünetekkel meg ne foglalkozz, én nem éreztem többet mint az előző hónapban, fáj a cicim, inkább a mellbimbóm de ugyan úgy mint szokott. Talán az álomkór jelentkezett és egy-két rózsaszín vagy barna vérpötty. De semmi extra. Csak egy belső hang súgta hogy csináljak tesztet! Szóval nyugi! Sikerülni fog!!!! És mindenképp írj ha van valami! Drukkolok!!! :)
2009. febr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kicsit el vagyok kenődve. Tegnap meg ma is volt egy-egy barna pecsét a papíron egyszer. A hőm azóta is 37. De a 11-12 dpo-n szerintem már a mensit jelzni. Talán az ad egy kis reményt még hogy ilyenkor(keddre nem várom) már bőven vízes a folyásom most meg nagyon krémes. Még a bugyin is foltot hagy pedig ilyen sosem szokott lenni.
2009. febr. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!