Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja tart a menstruációm,...

5 napja tart a menstruációm, ami barna vérzés, ma reggel jött csak egy kis minimális vér, és azóta is fájdogál a hasam mintha meg akarna jönni úgy igazán ahogy szokott. Nem értem most mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan amikor 5 napig pecsételtem és csak után jött meg,és a görcs végig megvolt. Ha többször történik ilyen akkor menj el dokihoz! Terhes is lehetsz csinálj reggel egy tesztet!
2011. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem ilyen soha nem volt, azért nem is értem, ez normális dolog?Ilyen van mindenkinek?
2011. jan. 24. 20:40
 3/7 A kérdező kommentje:
jah meg ez a vér, ez csak reggel egy nagyon minimális, azóta semmi
2011. jan. 24. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Normálisnak nem mondanám,de néha akadnak a szervezetünkbe zavarok amik ,ha nem túl nagyok maguktól megoldódnak! Nem kell egyből rosszra gondolni! Nekem igaz cisztám volt és az okozott nagyon sok menstruációs zavart,de neked nem kell egyből megijedni.Valóban lehetsz áldott állapotban is és, ha azt meg szeretnéd akkor inkább az legyen! Ne aggódj!
2011. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pffúú hát nem tudom mi lehet, de köszönöm, lehet meglátogatok majd egy orvost biztos ami biztos ha majd már ez elmúlik.Amúgy reggel csináltam tesztet 3 perceset, és siettem vizsgára, úh néztem egy kicsit 5 percig kb(nem volt semmi) aztán bedobtam a táskámba és mikor hazaértem kivettem és már rajta volt még egy csik.Feltételezem hamis eredmény jött ki.
2011. jan. 24. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem olyan biztos.Én is így jártam és baba volt a dologban.Sok sikert!
2011. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jan. 25. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!