Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki digitális lázmérővel...

Van aki digitális lázmérővel méri a reggeli hőmérsékletét, vagy mindenki higanyossal mér?

Figyelt kérdés
Aki digitálissal mér,értékelhető görbét szokott kapni,és mennyi ideig méri?
2011. jan. 27. 05:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én digitálissal mérek, össze is törném a higanyosat annyiszor esett már le. Alapból oké, taláncsak annyiból ugrál a hőm, hogy nem tudom mindig ugyanabban az időben mérni, mert van hogy 3.00-kor kelek, van hogy 5.00-kor és van hogy 8 óra körül. A csipogás után, még egy kicsit hagyom és utána nézem meg.
2011. jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azzal mérek. Szerintem nem gáz. Ha nem is olyan pontos, mint a higanyos, szerintem megteszi.

Én 2-3 sípolásig mérek.

2011. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-3 sipolásig?:o azt úgy kell?:O Jajjj én eddig csak egyig néztem...
2011. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok. Igen, én 2-3 sípolásig mérek, mert az első után még feljebb megy a hőm 1-2 tizedet. Egy esetleges láznál tök mindegy az 1-2 tizedes eltérés, de ebben az esetben fontos lehet. :)
2011. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!