Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevesztek gyogyszert megfazasr...

Bevesztek gyogyszert megfazasra, ha "kivaros" idoszakban vagytok?

Figyelt kérdés
febr 8 korulre nem varom a mensim, torkfajassal ebredtem, nagyon osszetrorve ebredtem. nem tudom, be merjek-e venni valami gyogyszert / MIT/ mert a kisgyerekemet sem szeretnem megbetegiteni, es en is rosszul vagyok. viszont az esetleges magzatnak nem tesz jot sem a gyogyszer, sem a megfazas...tanacsok?
2011. jan. 30. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a magzat (ha van is) nincs kapcsolatban még veled, nem ágyazódott be, vagy csak alig.

Egyébként egy lázcsillapítótól még senki magzatának nem lett baja.

2011. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mért kell ilyen nagy ügyet csinálni ebből. Még több mint egy hét van addig, hogy meg kell jöjjön. Ha sikerült is teherbe esned, még tuti, hogy nem ágyazódott be, ebből következik, hogy nincs még szoros összköttetésben veled.
2011. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

milyen undok hangnrmbrn valaszoltok!

azert csinalok nagy ugyet belole, mert megfazas miatt mar veszitettem el babat...kettot

2011. jan. 30. 19:30
 4/5 A kérdező kommentje:

hangnemben

remelem, ha nektek is lesznek kerdeseitek, en is hasonlokeppen letorkollhatlak majd titeket

2011. jan. 30. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok, de igazán nem értem, hol torkoltalak le, vagy hol voltam én undok???
2011. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!