Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim elmúlt már vasárnap,...

A mensim elmúlt már vasárnap, de tegnap óta észrevettem hogy megint barna pecsételő jellegű folyásom van, a melleim fájnak és a hasam is szúrkál. A mensim teljesen átlagos volt, 4 napig tartott, 2 nap barnázás, 2 nap rendes vér. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Baba lehet?Vagy megint megjön?
2008. jan. 28. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy tesztet, vagy nézesd meg magad a dokival. Vannak nők akik az első hónapban még menstruálnak. A mellfájás utalhat terhességre.
2008. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem az elso terhessegemnel megjott eloszor es nem atlagos volt mert kevesebb,es rovidebb ideig tartott,de hallottam olyan esetket ahol a no eszre sem vette mert rendesen menstrualt,szoval lehet ,h nalad is ez a helyzet,szeritnem is csinalj tetsztet.

10 hetes kismama

2008. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!