Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapelőtt mikor együtt...

Tegnapelőtt mikor együtt voltunk és utána rá egy órára elmentem wc-re jött egy nagyon pici narancssárga valami. Lehet elment a baba?

Figyelt kérdés
Amióta peteérésem van minden másnap szerelmeskedünk,hogy összejöjjön a pici.De tegnapelőtt mikor eggyütt voltunk és utána rá egy órára elmentem wc-re jött egy nagyon pici narancssárga valami.Lehet,hogy az már a pici volt és kijött?Tehát pár napja bent volt és elment?Pedig nem durván szexeltünk.Remélhetek még,hogy 2 hét múlva pozitív lesz a teszt?A válaszokat hálásan köszönöm mindenkinek!!!
2008. jan. 29. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Áhhhh az tuti, hogy nem a pici volt, lehetetlen dolog szerintem! Ez miatt ne aggódj annyira. sokaknak van peteérés után vöröses, sárgás, barnás, vérzésük, pecsételésük. A kmaradt mensid első napján csinálj majd tesztet! Szorítok, hogy legyen babód! :))
2008. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

SZia

Nekem is volt ilyen, általában olyankor szedtem össze valami kisebb fertőzést, vagy csak szimplán felfáztam. Ne görcsölj, tudom könnyű ezt mondani.Ilyen korán ha volt pici, és nem tapad meg, az észrevétlenül felszívódik. SZóval ne aggódj, jönni fog! Szurkolok Nektek!

2008. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugy tudom, hogy a tüszőrepedésnél, amikor a petesejt kiszabadul a tüszőből, akkor lehet enyhe vérzés. Lehet, hogy peteérésed volt!

2008. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj szerintem! Én úgy gondolom, hogy akkor még nem is lehetne látni "Őt". Így ha nem tapad meg, nem is tudhatod... Természetesen lehet még pozitív teszted! Drukkolok, hogy sikerüljön! (Mi is sokat logikáztunk az időponton és az esélyeken, sokszor figyeltem a testem reakcióit, azért tudlak megnyugtatni. Átmentem hasonló kérdéseken). Az előttem válaszolónak igaza lehet, hogy peteérésed lehetett! Hajrá! Lehet még babó!
2008. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!