Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Kétségbe estem! Méhenkívü...

SOS! Kétségbe estem! Méhenkívüli terhes lennék? Múlt hét csütörtökön voltam nőgyógyásznál, rákszűrésen. Meg is ultrahangozott, mert gyógyszert is írt fel. Ekkor nem volt baba.

Figyelt kérdés

most még mindig nem jött meg,a gyógyszert se kezdtem el így szedni, hát csináltam most egy tesztet ami +.

felhívtam a dokim, és azt mondja akkor lehet fals eredmény, vagy méhenkívüli, mert egy hete még nem látszott semmi.voltatok hasonló helyzetben?mi lett a vége?

nem baj, ha terhes vagyok, örülnék.


2011. febr. 4. 18:29
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
ja!múlthéten még cisztám se volt, tudom ez mutathat +at.
2011. febr. 4. 18:31
 2/30 anonim ***** válasza:
csinálj még egy tesztet és menj vissza minél előbb (esetleg egy másik) dokihoz. Nekem ez azért fura, mert akár normál, akár méhen kívüli vagy látja vagy nem ha rendesen megvizsgál észre kell vennie, hogy valami van, szóval bármi lehet.
2011. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Attól még mert a doki nem látta,lehetsz terhes .A petezsák nem mindig látszik az elején.Meg kéne nézni a BHCG szinted,abból kiderülhet van-e terhesség,és későbbi UH-on már lehet látszani is fog...
2011. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
de nem lehet ,hogy pont ezzel az egy hét "csúszással " lett kimutatható?vagy akkor ő már tényleg egy hete látta volna?
2011. febr. 4. 18:40
 5/30 anonim ***** válasza:
Hány hetes lehetsz most,sógornőmnek a 4.héten látta csak az orvos a "kuckót" :)Nyugi
2011. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

tévesen nem valószínű,hogy pozitívat mutatna.

keress egy másik orvost szerintem.

olyan van,hogy a fiatal terhesség még nem látható,de ha odafigyel az orvos,akkor tudja,hogy mi a helyzet.meg visszahívja a beteget kontrollra stb.

szerintem mindenképp válts orvost.

2011. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy amikor a dokinál voltál, akkor olyan korai volt a terhességed, hogy nem lehetett látni az UH-n. Ha nem is célirányosan kérdeztél, akkor pedig a méhnyálkahártyát sem hiszem, hogy megnézte, és azt sem, hogy volt-e peteérésed. Gondolom azt nézte meg, hogy van-e cisztád, és tiszta-e minden belül. Nem kell feltétlenül a legrosszabbra gondolnod. A méhen kívüli terhességnek sok egyéb jele is van. Csinálj még egy tesztet jövő héten, és amennyiben az is pozitív, akkor menj el a dokihoz. Bár lehet, hogy még akkor sem fog látni semmit. A pozitív teszt és az UH-n látás között van 1-2 hét. Szorítok, hogy rendben legyen minden!
2011. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

ÉRdekes, de egy hét koraterhességben nagy idő

Terveztétek a babát?


NEkem rutinvizsgálatnál is nézi a méhnyh-át, pedig gyógyszert szedek

2011. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

az első babámat az 5. héten még nem látták, csak egy hét múlva. A cisztáról azt olvastam a neten, h csak akkor mutat + eredményt, ha rosszindulatú.

A méhenkívüli még nincs kizárva. nekem volt már és csak 8 hét után okozott problémát. de remélem nem lesz az. (nálam mindvégig pontosan megvolt a menzi, annyi, h az utolsó nem akart sehogysem elmúlni, és iszonyúan görcsöltem az utolsó héten.)

ha mégis, megnyugodhatsz, még az elején lennél, itt még gyógyszerrel meg tudnák oldani, vagy laporoszkópiával.

2011. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

nemtudom, hogy figyelte-e a méhnyálkahártyám, rákszűrést végzett.és azért ultrahangozott, mert gyógyszert is írattam, de sajnos hónapok óta rendszertelen, így megnézte elkezdhetem-e szedni.azt mondta nem vagyok terhes, szedjem.én mégse kezdtem el szedni, gondoltam inkább várok csak megjön, de közben azért csináltam ezta tesztet ma.és nem védekezünk nem lenne gond a baba.és most a doki mondta a telefonba,hogy méhenkívüli vagy fals eredmény.ennyire biztos lenne benne?

nemtudom mikor volt pém, mert mint írtam rendszertelen a mensim.

2011. febr. 4. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!