Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés, mikor beágyazódi...

Milyen érzés, mikor beágyazódik a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, ha írnának olyanok, akik érezték a beágyazódás pillanatát.Hogy milyennek érezték, mit éltek át?Tudom, hogy nem mindenki érzi, ezért kérném, hogy akik érezték meséljék el milyen volt:)
2011. febr. 5. 07:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

"ha írnának olyanok, akik érezték a beágyazódás pillanatát"


Akik ezt érzik, azok beképzelték maguknak, érezni nem lehet.

2011. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%

--- ha írnának olyanok, akik érezték a beágyazódás pillanatát---


Ezt nem lehet érezni, mert ez nem egy pillanat, hanem hosszabb folyamat. Aki azt mondja, hogy érezte, az csak tippel valamit, és valamibe belemagyarázza, hogy az volt a beágyazódás.

2011. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
A megtermékenyülés és a beágyazódás egy teljesen csendben zajló folyamat, abból nem lehet és nem is kell észrevenni semmit. A baba életének első két hete (a vérzés elmaradásig) a legsérülékenyebb időszak. Ezt az időszakot úgy találta ki a természet, hogy még nincs semmi egyértelmű tünet, a baba még nem akarja felfedni a létezését előttünk. Tudom, hogy ezen az oldalon makacsul tartja magát az a nézet, hogy a beágyazódás mindenféle tünetekkel KELL, hogy együtt járjon. A beágyazódáskor jelentkező vérzés talán az egyetlen ismert tünet. Vérzés sem jelentkezik mindenkinél, illetve kb. 1000 ok miatt lehet még ciklus közben vérezni, ezért minden ciklus közben jelentkező vérzésre sem lehet ráfogni, hogy biztos a beágyazódás miatt van.
2011. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezt a lealacsonyító stílust!Szégyelhetitek magatokat.Az fel sem merül az ilyen tuskókban, hogy olyanok kérdeznek itt akik még nem voltak terhesek, de nagyon szeretnének már babát?Tapasztalatlanság miatt kérdezzük amit kérdezünk.Egyébként, meg ha nem pillanat műve a beagyázódás, akkor olyan anyuka, kismama írna a kérdésemre aki esetleg érezte?Hogy mit érzett?Meddig érezte?Bebizonyosodott e utána számolás után, hogy valóban azt érezte?Köszönöm!A bunkó stílus képviselői pedig hanyagoljanak kérem.Épp elég fájó hogy hiába vágyuk a babára.
2011. febr. 5. 08:06
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó hozzászóló.Örülök, hogy léteznek normális hangnemet megejtő emberek.
2011. febr. 5. 08:07
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem senki nem volt bunkó, egyszerűen NEM LEHET ÉREZNI fizikailag. Nem akartak leszólni téged. Két gyerekem van, érezni hidd el, hogy nem lehet. De az tény, hogy MEGÉREZNI, azt lehet. Ilyen női megérzés-féle, de nincs fizikai tünete. Én például tudtam, hogy sikerült, de nem éreztem odabent még akkor semmit, csak valahogy tudtam :D
2011. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem abszolút nem volt bunkó hozzászólás az első kettő sem, csak egy vélemény a tapasztaltabbaktól. Én is feltettem volna a kérdést, mert hasonló cipőben járok a kérdezővel, de ahelyett hogy bunkónak és lekezelőnek nevezném őket, megköszönném a választ.
2011. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tudod kedves utolsó, lelkiállapottól függ, hogy hogyan érzed a hozzászólásokat.Konkrétan a te stílusod is olyan mint az első kettő.Kissé lekezelő, de befejeztem.
2011. febr. 5. 08:31
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Szia


Én is inkább arra szavazok,hogy megérezni lehet.

Mi több hónapon át próbálkoztunk,de amikor sikerült,abban a hónapban egyik napról a másikra pl nem tudtam hason aludni,és valahogy éreztem hogy ez most sikeres hónap.


És így volt.


Sok sikert kívánok.

2011. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én itt most megpróbálnám a saját tapasztalatomat leírni.

A nemvárt menstruáció előtt 5 nappal kb. kezdett el egy-két barna pötty megjelenni a bugyimon, s nagyon hasonló érzést éreztem, mint amikor meg akar jönni a menzeszem. Fogalmam sem volt arról, hogy ez a beágyazódás lehet, azt hittem, hogy meg fog jönni akkor. Már el is keseredtem, hogy "No, most sem jött össze a baba!" Aztán a barna pöttyök és a menstruációs fájdalom maradt, de vérzés nem jött, még egy hét múlva sem. Ekkor csináltam egy tesztet, ami erősen pozitív lett. A barnázás miatt aztán a doki Utrogestant írt fel, hogy erősítse hormonálisan a terhességet. Tehát a beágyazódás környékén lehet egy picit rózsaszín, vagy barna pötty, de ez nem szentírás, s járhat menstruációs fájdalommal is, az is tök normális.

Nem tudom, hogy a nők hány százaléka érzi ezt meg, de én megéreztem. Most 2 éves a fiam.

2011. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!