Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az az ovu...

Szerintetek ez az az ovu teszt pozitív? (kép) Tegnap voltunk együtt, ma is érdemes vagy jobb kivárni a két napot és csak holnap?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. febr. 5. 19:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez a teszt épp az előbb készült :) az kimaradt!
2011. febr. 5. 20:09
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel 2 csíkos ezért igen, de szerintem ez magától értetődik. Amugy szerintem ma is és holnap is legyetek együtt, sőt amig megkéne jönnie addig végig..
2011. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszike a választ! Azért tettem fel képet, mert nekem az ovu tesztem mindig két csíkos, csak általában halványabb... ez most talán tényleg pozitív.

Sajnos nincs lehetőségünk minden este együtt lenni, csak 3-4 naponta, (férjem munkája miatt) így nagyon igyekszem jól időzíteni :) Még egyszer köszike!

2011. febr. 5. 20:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ha egyforma erősségű vagy a teszt csík erősebb, akkor pozitiv. Ez pozitív. szerintem holnap esélyesebb, ha csak ritkán tudtok együtt lenni
2011. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2011. febr. 5. 20:32
 6/13 A kérdező kommentje:
Holnap éjjel akkor hátha sikerül kistesót összehozni :)
2011. febr. 5. 20:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Pozitív. Mi a pozi napon is szexeltünk, és másnap még egyszer (mi se tudunk minden nap). Még nem tudom sikerült-e.
2011. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Remélem sikerült! :) Első baba lenne?

Nekem van már egy 5 éves kislányom.

2011. febr. 5. 23:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Harmadikat szeretnénk, de a másodikra is 2 évet vártunk, és azóta vetéltem is egyet, szóval nem fáklyásmenet.
2011. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mi is szerettünk volna már 3 évvel ezelőtt is, akkor 1 évig próbálkoztunk, de nekem csak 3 havonta volt menzesz, tehát szerintem peteérésem sem volt... most lefogytam, így már rendszeres a menzeszem, így talán van peteérésem is.

Októberben, novemberben próbálkoztunk, aztán december január kimaradt, és most újra... hát reméljük még lehet nekünk is egy baba.

2011. febr. 5. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!