Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Januar 24-en volt a menstruac...

Januar 24-en volt a menstruaciom. Elotte kb. ket hettel voltam a parommal. A napokban van a peteeresem, s most elegge fajnak a melleim, s talan meg is nottek. A mult heten csinaltam egy tesztet, s az negativ lett. Lehetseges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha menstruáltál és a teszted is negativ akkor biztos hogy a múlt hónapban nem estél teherbe. Viszont lehet hogy ebben a hónapban sikerült. Ha jól számolom most vagy a 17. napon, várd meg a mensi napját és utána tesztelj.
2009. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor nem ertem, miert fajhat a mellem? S ma reggel peddig hanyingerrel keltem s egesz nap hanyingerem volt...
2009. febr. 9. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Abban a hónapban amikor sikerült teherbeesnem már félidőtől fájtak a melleim. Viszont voltak olyan hónapok amikor hányingerrel küzdöttem a mensi előtti héten és mégsem voltam terhes. Esetleg csinálj még egy tesztet, vagy várd meg a kimaradt mensit és utána tesztelj.
2009. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hath szerintem holnap reggel megcsinalom a tesztet. Es ha az is negativ lesz, akkor szerintem semmi eselyem ra.. Vagy megis?
2009. febr. 9. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Az érzékeny mell lehet a mensi jele,de nálam a pozitív terhességé volt.Lehetséges hogy terhes vagy,de még korai a teszt.Hányinger?Mondjuk nőni nem szoktak mensi elött szerintem.
2009. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj,most látom van hányinger,akkor van remény is!
2009. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hath menszi elott nem hinnem, hisz majd 22-en kene megjojon, szoval az meg odebb van. S lehetseges, hogy bebeszeltem magamnak hogy megnott a mellem.. De fajni faj. Hanyingerem nem igazan van , ma egesz nap volt..
2009. febr. 9. 18:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Na es a masik dolog, hogy csak az elovaladek kerulhetet belem, mert nem elvezett belem mert mire eljutottunk volna odaig, csaladi okok miatt felhivtak es igy nem elvezett el. Szoval meg mindig fent all az, hogy terhes lehetek?
2009. febr. 9. 18:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos, ma reggel megcsinaltam a terhessegi tesztet, es negativ lett! Ezek utan, meg mindig terhes lehetek?
2009. febr. 10. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!