Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki, aki negatív tesztek...

Valaki, aki negatív tesztek ellenére, és teljesen tünet-mentesen (még nemvárt előtt) egyszerűen tudta/érezte, hogy márpedig terhes?

Figyelt kérdés
Péntekre nem várom,tesztek még negatívak,tünetem nincsen,de egész egyszerűen érzem/tudom,hogy most sikerült,és terhes vagyok.
2011. febr. 9. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Én hányszor voltam már így a 2,5 év alatt. Remélem neked tényleg sikerül! Majd írd ám meg az erdményt!
2011. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én próbálkozás elkezdésétől számítva 4. hónapban lettem terhes és mind a 4 hónapban ezt éreztem.


Teszteltem nemvárt előtt napokig, hiába volt negatív, hiába nem voltak tüneteim, tudtam hogy terehs vagyok. Aztán amikor megjött, kiderült hogy mégsem. Ha itt olvasgat az ember, szerintem sok sok sok nő járt már így. Csak volt akinek bejött, volt aki tévedett.

Ne örülj még nagyon korán, mert hatalmasat lehet koppanni (én úgy voltam vele hogy egy anya megérzi és tutira érzem és húha nem bebeszélem hanem TUDOM hogy terhes vagyok, aztán mégse) de drukkolok hogy igazad legyen.

2011. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik, és nem hiszek az ilyesmiben, de amikor terhes lettem, nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy most márpedig tuti terhes vagyok. Nulla tünet, semmi erre utaló jel, szimplán nem jött meg a szokásos 28-30 napra, onnantól két héten át kétnaponta tesztelgettem, és miután nem jött meg, pontosan rá két hétre teszteltem pozitívat először. Kiderült végül, hogy a ciklusom végén lettem terhes, nem a közepén, ezért volt a két hét csúszás, mire pozi tesztem lett. De akkor valahogy úgy keltem fel reggel, hogy terhes vagyok. Már 2 éves....
2011. febr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, megvettem a tesztet, de negatív lett. Kb a nemvárt könyékén vettem egy másikat, mert úgy éreztem, hogy várandós vagyok, de nem akartam beleélni magam. Ímmel-ámmal megcsináltam éskét halvány lett. Másnap ismélés, ugyanezzel az eredménnyel. Utána mellfeszülés, hányinger, úgyogy nem is csináltam több tesztet. Most vagyok 6 hét 4 napos :) Sok sikert, szorítok Neked! Majd írd meg, hogy mi a helyzet!
2011. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!