Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan létezik, hogy a babaterv...

Olyan létezik, hogy a babatervezés időszakában rendszeresen szedett folsav befolyásolja a menstruációt? Vagy ez inkább babára utal? (részletek alább)

Figyelt kérdés

Úgy szokott mejönni (rendszeresen és pontosan),hogy egy nap barnázás,következő két napban pedig erős vérzés erős hasgörccsel (gyógyszer nélkül el sem tudnám viselni).


Most:

Péntekre vártam,csütörtökön elkezdődött a barnázás,és még mindig ez tart,rendesen nem jött meg.

Igaz,utoljára csütörtökön reggel teszteltem,az negatív volt,azóta nem teszteltem mert azt hittem meg fog jönni.


Csak a folsavra tudok gyanakodni,vagy esetleg baba lehet?


2011. febr. 12. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a folsav nem csinál ilyet, ha elmúlt a barnázás tesztelj még egyet, ha negatív akkor menj el dokihoz
2011. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is bezavar a folsav rendesen, nekem is ugyanígy indult a mensim, hogy barnáztam 4 napig, direkt meghozattam a mensimet, hát ne piszkoljak már hetekig egy mensivel..
2011. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is megzavarta.Előbb jött meg,csak 2 napig tartott,de addig nagy mennyiségben.
2011. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!