Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 28. ciklusnapon,...

Ma vagyok a 28. ciklusnapon, pé a középidőben volt. Ma reggel csináltam egy ovutesztet is és egy hcg tesztet is (nem első vizeletből). Az ovuteszt elég erős, majdnem pozitiv, a hcg neg. Lehet még baba ugye? Korán csináltam a tesztet?

Figyelt kérdés
18. - 25. napig enyhén véreztem.
2009. febr. 12. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Egyszer valahol azt olvsatam, hogy akkor érdemes tesztelni, ha már legalább 3-4 napot késik a mensi.Csak egy kis türelem! Sok sikert!
2009. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hogy majd 1 hétig enyhén véreztél nem jó jel, nem lehet hogy az volt a mensid? Csak lehet előbb jött meg? De pár nap múlva tesztelj mégegyet hátha az már pozitív lesz.
2009. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tutira 30-31-én volt peteérésem. Előző mensi jan. 16. Gondolod, hogy utána már 2-3 nappal meg is jött volna megint, azaz febr. 1-2-én??? Nem tudom. Most elbizonytalanodtam. Eddig biztam benne hogy beágyazódás volt. Nem véreztem túlságosan, csak 1 tisztasági betét elég volt /nap. Inkább barna volt, és nyálkahártya darabok voltak benne. Mostanra elmult. Hát majd egy pár nap mulva tesztelek azért. Most már nagyon kiváncsi vagyok.
2009. febr. 12. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!