Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan/hallottatok már...

Létezik olyan/hallottatok már olyanról, hogy fogamzásgátló mellett teherbe esett, de úgy hogy mind a két fél rettenetesen vágyott a babára?

Figyelt kérdés

Értelmetlen lett a kérdésem, leírom rendesen.

6 éve szedek fogamzásgátlót, mindig rendesen, soha nem marad ki egy sem. Eddig nem volt nem kívánt terhességem sem.

A párommal már rettenetesen szeretnénk babát, minden áldott nap erről beszélgetünk, alig várjuk már hogy odajussunk hogy lerakom a gyógyszert és nekiálljunk a baba projektnek, csak először még esküvőt szeretnénk meg házat és az még pár hónap.

Lehetséges az hogy a vágy a baba iránt bezavar a fogamzásgátlóba? Tudom, hogy hülye kérdés, de mi a véleményetek?

Amúgy azért érdekelne, mert nagyon erős a megérzésem, hogy babát várok, pedig szedem a fog.gátlót. Péntekre várom a mensit, akkor úgy is kifog derülni minden. Amúgy meg érdekes enyhe görcsöket éreztem hétvégén, rosszul éreztem magam, szédültem, kicsit hányingerem volt. Ma sem vagyok a toppon, és már egy-két hete nagyon fáradékony is vagyok.

Tudom, hogy a megoldás ha tesztelek, de most még nem akarok.

Csak érdekelne a véleményetek, vajon lehetséges ez a gondolat menetem?


2011. febr. 15. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha pontosan szeded a gyógyszert akkor nem vagy terhes. Viszont annyira akartok babát, hogy bebeszéled magadnak, és a szervezeted terhestüneteket produkál. sajnos én is így voltam, állandóan hánytam, szédültem, meg minden aztán semmi. és amikor tényleg terhes voltam, akkor meg nem volt semmi bajom.

Bár lehet vannak olyanok, akik gyógyszer szedés mellett lettek terhesek.

Minden jót kívánok nektek:)

2011. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem sem valószínű ha rendesen szedted a gyógyszert. A babára vágyás is okoz ám tüneteket :) (tapasztalat)


10+2 km

2011. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, a vágy!
2011. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bebeszéled, mert minden gondolatodat a baba köti le....
2011. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 15. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!