Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom Clostilbegyt-et...

Az orvosom Clostilbegyt-et írt fel nekem, mert rendszertelen (vagy egyáltalán nincs) menstruációm, sem peteérésem. Babát szeretnénk a férjemmel. Hányadik napon jön meg a menstruációm, ha beszedtem a gyógyszert? Köszi a segítséget. B.

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 06:49
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

Szia! A Clostilbegyt egy peteérést segítő gyógyszer, ami sokaknak segíthet, de nem csodaszer egyáltalán nem biztos, hogy mindenki problémáját megoldja. Azt szokták mondani, hogy menekülni kell az olyan dokitól aki ezt "rutinból" felírja és ultrahangos követés nélkül szedeti. A teljesen rendszertelen menstruáció felvetheti másnak a gyanúját is.

[link]

Nem állítom, hogy biztos ez áll a problémáid hátterében, de ha felmerül ennek gyanúja és ez ügyben nem vizsgáltak, akkor én lehet másik orvos illetve endokrinológus után néznék.

2009. febr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!