Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
a menstruáciom máj.9.én kezdődött.5 napig.máj27.én voltunk együtt a férjemmel,és nem védekeztünk.28napos a ciklusom.arra lennék kiváncsi hogy volt-e peteérésem?és lehetek-e terhes?mert az együttlét után 4nappal megnéztem egy teszten,de negativot mutatott.most mi lehet a helyzet?terhes lehetek vagy nem?
2007. jún. 4. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy a 28 napos ciklus alatt kell, hogy legyen valakinek peteérése, hacsak nem stresszel, görcsöl, idegeskedik azon időszak alatt, és ez valamiért elmarad. Ez könnyen kiderül, mert ha nem terhes az ember, és nem is volt pl. peteérése, akkor mensese sem lesz következőleg, és akkor /én/ orvoslátogatás. A másik dolog. Szerintem nem lesz akárki rögtön terhes, ha egyszer összebújik a férjével. A fogamzásos időszak csak egy pár nap, kb. 4-5 azt hiszem. Ahogy számolom, minimális esély van a terhességre, de azt javaslom, hogy pár nap múlva ismételd meg a tesztet!
2007. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Azóta?
2022. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!