Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jézusom! Pozi lett a ma...

Jézusom! Pozi lett a ma reggeli tesztem időn belül tuti baba? Nem biztos, hogy ezt mindenki akarja. Qupido teszt volt, kb.2 perc alatt kijött a második csík egyértelműen.5 napja késik. De van egy "kis" gond.

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel kb. 1 hónapja majdnem szétmentünk, mert állítólag már nem annyira szerelmes belém. Nem akar gyereket, legalábbis most nem. És erre most véletlen itt van. Nem hiszem el. Most mellettem áll és nyugtatgat.
2011. febr. 20. 10:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát na..!Gratula,mert biztos baba van!A vőlegényeddel mellesleg terveztetek babát a vita előtt?Nincs ezzel semmi baj,vállald a babát és sok boldogságot!
2011. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én biztos vennék másik teszteket,azután doki.
2011. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A majdnem szakítás előtt tervezgettük, de nem álltunk még neki, mert még várni akartunk egy kicsit. Mindig ez volt a vágyam..
2011. febr. 20. 10:15
 4/23 anonim ***** válasza:
Elsösorben ha "melletted áll és nyugtatgat" akkor azt jelenti szívén hordja a helyzetet, ha most még negatív a hozzáállása is! Szerintem tuti terhes vagy, ha 5 napja késik és a teszt is pozitív! Most nyugodj meg, talán csinálj holnap is egy tesztet, akkor biztos lehetsz benne, hogy pozittív vagy negatív, és akkor el kell beszélgetned majd a völegényeddel!
2011. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 5 napot késett amikor teszteltem.Már 4 hónapos a fiam.
2011. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Vettem több tesztet, csinálgatom majd őket. De ha már nem szerelmes belém, mi értelme? 6 éve vagyunk együtt és azt mondja szeret és a sex is jól működik, de nem azt érzi, mint régen. Az biztos, hogy a szeretete hatalmas és lehet rá számítani mindenbe.
2011. febr. 20. 10:20
 7/23 anonim ***** válasza:
attól mert érzelmi válságban vagytok, nehogy megöljetek egy emberkét!!!
2011. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nézd pozi teszt ritkán téved, ráadásul késik is.

És attól, hogy nem vagytok együtt még felnevelhetitek szeretetben a gyereketeket. Számtalan példa van rá.

A gyereknek nem sok köze van a ti szakításotokhoz. Ő jön, amikor jönni akar. Esetleg most bonyolultabbá teszi az amúgy is bonyolult helyzetet.

És akár meg is próbálhatjátok együtt, le lehet élni szeretetben, megbecsülésben egy életet. Anélkül, hogy ugyanazt éreznétek egymás iránt, mint első nap. Erre is van példa, sőt van akik hisznek benne, egy ilyen alapon eltervezett házasság jobb, mint a szerelmi.

De akár fel is támadhatnak a rég elmúlt érzések.


Nézd ha jön a baba, akkor ezt a helyzetet kell megoldani és meg fogod, rengeteg embernek sikerült már, különösen ha felébredsz az első sokkból, világosabb lesz minden.

2011. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy. Eszembe se jutott. A párom is azt mondta, hogy nem akar semmire rábeszélni, se lebeszélni. Gondolod ebből az érzelmi válságból ki lehet mászni?
2011. febr. 20. 10:34
 10/23 anonim ***** válasza:
Hidd el, sokan lennének most a helyedben, és tartanának a kezükben egy pozi tesztet....Szóval mindenképpen GRATULÁLOK:) A vőlegényeddel pedig beszéljétek meg a dolgokat, és örüljetek a kis életnek, ami a pocakodban növekszik.
2011. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!