Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valamelyik nap csináltam egy...

Valamelyik nap csináltam egy tesztet. Akkor negatívot mutatott, de pár óra hossza múlva ránéztem és akkor pozitív volt. Vajon most mi a helyzet?

Figyelt kérdés
A neten azt olvastam, hogy nincs hamis pozitív, még ha később jelenik is meg a második csík. Ez igaz? Legközelebb vasárnap tesztelek! Én addig meghalok! Úgy szeretnénk már babát!
2009. febr. 13. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már olyan történetet, hogy valaki a kukából húzta elő a pozitív tesztjét....
2009. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egyszer ilyen, de abból nem lett baba. De én is hallottam már olyat, hogy valakinek csak 1 óra múlva lett pozitív és a következő már rögtön kimutatta hogy terhes. Ismételd meg a tesztelést egy másik teszttel.
2009. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ezek az ún. szellemtesztek. Nekem is volt, de 5-10 perc után már nem érvényes. A tájékoztatóban is le van írva.
2009. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miert varsz vasarnapig? En ki nem birnam, ha annyira szeretnek babat. En holnap vennek 3 db kulonbozo tesztet, es azonnal megcsinalnam oket!

Miert kell varnod? Vannak olcsobb tesztek is, nem biztos, hogy a legdragabb a legjobb. Vegyel a DM-ben holnap tobbfelet, es reggel, delbe, este csinald meg oket! Majd irjal mi lett!

2009. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, és nem voltam terhes. Ez valóban hamis eredmény, ha 5-max 10 percen belül nincs második csík, akkor a teszt negatív. Ez nem jelenti azt, hogy biztos nem vagy terhes, hanem, hogy lehetséges, hogy egyszerűen csak nincs még elég HCG-d. De persze fennáll az is, hogy nincs baba :-(
2009. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Úgy döntöttem inkább megvárom a holnapot, nehogy feleslegesen csalódjak!De ígérem írok, ha túl vagyok rajta! Nagyon örülnék!!! :))
2009. febr. 14. 20:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel megcsináltam a tesztet! És 3 percen belül, igaz picit halványan de ott van a csík! Akkor ugye terhes vagyok??!!
2009. febr. 15. 09:39
 8/9 anonim ***** válasza:
:-))) akkor gratulálok! Vigyázz magadra, meg a picire! Minden jót Nektek!
2009. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!! Nagyon boldogunk vagyunk!! :))
2009. febr. 15. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!