Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 21. napján elkezdte...

A ciklusom 21. napján elkezdtem barnázni. Ma is tart, ez a 3. nap. Nem tul sok de nem is pecsételés. Nem értem, hisz csak a 3. héten tartok. Ez lenne a mensim?

Figyelt kérdés
Ilyen koràn? Mi lehet ez? Ma reggeli höm 36,7. Egy kicsit izgulok. Nagyon köszönöm a válaszotokat!
2008. febr. 1. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Helóka, mivel nem írtál semmi kozelebbit, tehát , hogy voltatok-e egyutt , van-e más tuneted stb., így nehéz megmondani...Akár babóca is lehet...
2008. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Igen voltunk eggyütt mert szeretnènk babàt de ami furcsa volt hogy fájtak a melleim.Bevallom nem merem már figyelni magam mert sokat csalodtam.Most ez a korai mensi vagy mi, ez tünt fel.Köszönöm hogy elolvastad a kèrdèsem!
2008. febr. 1. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!