Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 1-én volt meg, és...

Február 1-én volt meg, és 4-én már el is múlt majd, hogy csak időben voltunk együtt, és az lehet, hogy most érzem azt, hogy néha, néha fáj a mellem meg nagyon érzékeny a mellbimbóm? Lehetséges, hogy baba?

Figyelt kérdés

A fentiek alapján az lehetséges, hogy ennyi nap elteltével, az orvos ultrahangon még nem lát semmit????

Ja és tegnap voltam orvosnál!


2011. febr. 23. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én abban a szerencsés helyzetbe kerültem, hogy én a megfonást is éreztem, aztán szép lassan jöttek a "gondok" hányinger, étvágytalanság, kivánósság. De sajnos csak 13 hétig örülhetem a csodának.
2011. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom!!!
2011. febr. 23. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen hosszúak a ciklusaid.De ha 28 akkor még csak a ciklusod 23.napján vagy és ilyenkor még az orvos se látja.Elvileg akkor 14-e körül volt ovulációd és azóta még csak pár nap telt el.Nekem peteéréskor is nagyon érzékenyek a melleim.Lehet hogy késői peteérésed van, és azt érzed.De persze nem kizárt hogy összejött a baba,ha máskor nem szoktál mell fájást tapasztalni.5nap múlva tesztelj és írd meg az eredményt.
2011. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válasz, és persze, hogy meg fogom írni....Meg olyan is mondott a doki, hogy mesni előtt vagyok vagy utána nem tom, hogy miért kérdezte de én mondtam neki, hogy már el is múlt..szerinted? meg érzem néha, hogy szurkál de nem mindig..
2011. febr. 23. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok,nekem jan. végén kezdődött.Csak ha most sem sikerül mi megyünk Meddőségibe!!!2 és fél év nagyon sok----vágyunk már a mi kis manónkra!Két csíkosat kívánok mindenkinek!
2011. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!