Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MIért tartott a menstruációm...

MIért tartott a menstruációm 1 napig?

Figyelt kérdés
30 napra jött pontosan, babát szeretnénk. Csak pont 1 napig tartott. Ez mire utalhat? Nem volt tüszőrepedés esetleg?
2009. febr. 15. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nem válaszolok, csak ez engem is érdekelne. Nálam is hasonló a helyzet, csak nekem 2 napig tartott, de abból egy inkább csak krémes barnázásnak nevezném. Még egyszer ne haragudj, hogy nem válaszoltam ...

Amúgy rövid ideig tartó, s nem igazán piros színű vérzés utalhat terhességra, ha jól tudom.

2009. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 napig tartott anno a mensim,és most 5 hónapos a pici lányom,épp alszik! Teszteljetek szerintem:)Sok sikert
2009. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát reggel azt hiszem csinálok majd egy tesztet, mert ez fura. Már azt is hallottam hogy esetleg ha nem reped meg a tüsző akkor nem vastagodik meg a nyálkahártya és akkor nincs sok mensi.... Nem értem. Azért az egy nap az kevés, nem?
2009. febr. 15. 18:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: Én már megvettem a tesztet ... hátha

Kérdezőnek: nem vagyok benne biztos, de attól, hogy nem reped meg, attól még van mensi ... főleg, ha arra gondolok, hogy van olyan hónap néha, mikor nincs peteérés

Szerintem teszteljünk ... aztán minden kiderül :)

Sok sikert, s két csíkot kívánok! :)

2009. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát kevés,de korábban is volt nektek ilyen 1 napos mensi?Mert nekem sosem volt 1 napos mensim,csak amikor terhes lettem.. Sok sikert mind a kettőtöknek,szoritok!
2009. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Első vagyok ... soha nem volt ilyen rövid, egyszer tartott 4 napig (mikor abbahagytam a tablettát), de amúgy 5-6 napos szokott lenni
2009. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem is legalább 4 napig szokott tartani. Mondjuk előtte kb. 1 hétig barnázok.
2009. febr. 15. 19:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy tesztet, negativ. De majd pár nap múlva reggeli pisiből is csinálok még azt hiszem.
2009. febr. 15. 19:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vok: Én nem szoktam barnázni soha, csak most volt ilyen ... de mondom az is ilyen krémes volt, aztán volt valmi rendesnek tűnő próbálkozás ... bocsánat ha túl naturális voltam, de máshogy nem tudtam megfogalmazni ...

én majd holnap reggel fogok, aztán ha negatív, akkor szerintem felkeresem a nődokim, hogy mi volt ez?

2009. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az előző hónapba amikor nem vártam a menzim, akkor úgy jött meg, hogy 1 nap barna+ 1 rendes menzesz nap. Azóta voltam dokinál, és annyit mondott rá, hogy ez előfordulhat. De sajna azóta sincs pocaklakóm:(
2009. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!