Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ez a lelet eredmény...

Mit jelent ez a lelet eredmény? puha portio, zárt méhszáj és nyakcsatorna, rendes nagy felpuhult uterus afv-ben, mobilis, környezete szabad.

Figyelt kérdés

dg:grav.susp.

ez az eredmény lehet terhesség?hétfőn ultrahang és félek.


2011. febr. 25. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A grav.susp a terhesség gyanúját jelenti, de csak akkor mondják ki a terhességet, ill. a terhességi kort, ha a uh-on kimutatható a petezsák, az embrió ill. szívcsőpulzáció is látszik, ebből és az utolsó mensesből kiszámolja a gép a terhességi kort.
2011. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
valoszinuleg terhes vagy...most csak az kerdes hogy meg jon-e a napokban...ha nem akkor egyre biztosabb hogy a kovetkezo ultrahangon mar latni lehet "valamit"
2011. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem kell még megjönnie.nincs itt az ideje.nálam ez kicsit bonyolultabb mert én azért mentem dokihoz,mert menses után,pontosan 14-én voltam együtt a párommal.21-22-én elkezdtem barnázni,meg feszült a hasam és menses szerű görcsöket éreztem.azt hittem baj van,ezért mentem dokihoz.és ezt állapította meg.a mensesem 13-án múlt el.tehát ha terhes is vagyok(ami nagyon jó lenne mert 8 éve nem sikerül)még kicsi lehet.vagy mensi elött fogant vagy nem tudom.mit jelent a felpuhult uterus?
2011. febr. 25. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát az uterus aza méh. felpuhult méhed van
2011. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt értem hogy felpuhult méhem van.csak azt nem,hogy mitől lehet ez vagy mit jelent.
2011. febr. 25. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem akkor puha,ha baba van.

Több gyerekes anyuka

2011. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!