Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegedi Kaáli intézetben a...

Szegedi Kaáli intézetben a lombik programról szeretnék érdeklődni mennyibe kerül és kb mennyi idő kell a beültetésig?

Figyelt kérdés
Mi külföldön élünk, már több éve próbálkozunk és nem jön össze a baba. Sajnos a férjemnél van a gond egy súlyos betegség következtében kevés a spermaszáma. Azt mondták nem lehet gyógyszerekkel megnövelni a mennyiséget és így csak lombikprogramban bízhatunk. Nagyon el vagyunk keseredve mert nagyon szeretnénk már kisbabát.
2009. febr. 17. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is Szegedre járok, egy hete volt az első inszeminációm.

Első alkalommal 13000 Ft konzultációs díjat kellett fizetni. Vizsgálatok eredményeit lehet vinni is így nem kerül pénzbe. Nálatok is biztos csinálnak egy kontroll spermavizsgálatot, azért ne ijedjetek meg, nekünk Bp-en két alkalommal is nagyon rossz eredmény született, majd 1 hónap múlva itt a Kaáliban meg teljesen jó. Itt más módszerrel nézik, mint egyéb kórházakban. A peteérést segítő gyógyszereket, szurikat kell fizetni, ez egyéntől függő, az inszemináció 45000 Ft, a lombik nem kerül pénzbe, csak a bogyók és injekciók. De nagyon sokszor kell menni kb 6-szor egy cikluson belül, de megéri. Kedvesek a nővérek, és a dokinő is akihez én járok.

2009. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem összejött már a baba!

Én is külföldön élek, Kaáliba mennénk lombik programra (OAT miatt), megköszönném ha tudnál nekem segíteni. Néhány kérdésem lenne csak, de nem birok neked privát e-mailt küldeni.

Légyszi, ha segítenél, írj vissza. Köszi!

2010. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!