Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap elélvezett a barátom...

Tegnap elélvezett a barátom rajtam, mindkettőnkön ruha volt, de nagyon átázott a nadrágja. És persze én is nedves voltam így sem juthat át a sperma? Én úgy gondolom hogy nem, de félek! Lehet, hogy átjutott?

Figyelt kérdés
2008. febr. 3. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sperma nem "mászkál át" a ruhákon, úgy nem tud bejutni a hüvelyedbe. Szerintem nincs mitől félned, nyugodj meg!
2008. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy ha ennyire nem vagy tisztában ezekkel a dolgokkal, akkor miért van pasid akivel olyat csinálsz hogy attól elélvez. Nem hiszem el hogy tényleg azt hitted terhes lehetsz. Nézz utána, és aztán vágj bele ilyenekbe, vagy beszéld meg egy barátnőddel esetleg édesanyáddal. Ha szexeltek védekezzetek óvszerrrel, mert attól tényleg terhes lehetsz. NÉZZ UTÁNA!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!!! Na, mesélj, te hogy állsz? Lett gond vagy nem? Én vagyok, akinek régebben a kérdésére válaszoltál, h te is így jártál, és rmeéled hogy nem lesz gond. (Csak azóta másik névről vagyok fenn.)
2008. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem lett gond!!De nem tom most mi lesz a mensivel!!

És neked??Remélem neked sem!!

2008. febr. 29. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem jött meg a menszid? Nekem már mejgött azóta egyszer. Szerinted akkor megnyugodhatok?
2008. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!