Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok, akkor a...

Ha terhes vagyok, akkor a méhszáj alacsonyan vagy magasan kell hogy legyen, és puha vagy kemény ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
magasan,zárt és kemény. de ez nem mindig ilyen egyszerű.
2011. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kicsit későn csatlakozom, de ez engem is nagyon érdekel...

Hogy érted, hogy "ez nem olyan egyszerű?"

Akkor most kemény, zártnak kell lennie vagy puha, nyitottnak kell lennie? Vagy ez is az is előfordulhat?

Köszönöm aki válaszol!

2011. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elvileg ha a megtermékenyülés bekövetkezett,akkor a méhszáj bezárul és visszahúzódik közép- vagy felső állásba,hogy védje a magzatot a fertőzésektől. de nem mindig így alakul a dolog,ez csak a tankönyvi eset. azért jó kiindulópont lehet még a nemvárt érkezése előtt,ha babát szeretnél. mindig alapos kéz-és körömtisztítás,esetleg fertőtlenítés után ellenőrizd a méhszájat,vagy használj orvosi kesztyűt.
2011. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!