Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek az első uh-ra?...

Mikor menjek az első uh-ra? Február 11én fogant a baba! Utolsó menstruációm január 24én volt!

Figyelt kérdés
Jól tudom,hogy a babának kell 6hetesnek lennie,hogy az orvos már lássa. Vagy az utolsó menstruációtól számítva teljen el 6 hét?
2011. márc. 5. 16:16
 1/6 szeglete válasza:
Utolsó menszesztől számítják a baba életheteit. Szerintem is ráérsz6 hetesen menni dokihoz, mert akkor már a kis szive is lüktetni kezd a babónak és olyan jó érzés azt is látni!
2011. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jan 24-én volt utoljára mensim :) Hétfőn voltam orvosnál, akkor voltam 5 hetes, már látszódott a petezsák és a szikhólyag. Hétfőn megyek újra.
2011. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok,szerintem akkor jövőhéten megyek orvoshoz,és akkor már biztos látni fog mindent amit kell:)
2011. márc. 5. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem tavaly ugyanígy volt az utolsó vérzésem és a fogantatás is kb.

Ennek ellenére nekem a március 12-i ultrahangon még nem látták a szívverést...

most már van, 4 hónapos kislány és itt mosolyog mellettem:-)

2011. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is grtulálok a babádhoz!

Nekem január 16.-án volt az utolsó mensiim, február 23.-án voltam dokinál és már dobog szíve!:)

Akkor volt 5 hét 3 napos, ma töltöttük a 7. hetet!

Boldog babavárást!

2011. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is gratulálok!
2011. márc. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!