Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért teszi sokszor az ovu...

Miért teszi sokszor az ovu teszt a peteérést a már megemelkedett hőjű napokra? Akkor ha a leesésnél vagyunk együtt nem is jó?

Figyelt kérdés

Már párszor előfordult velem és látom más görbéjén is, hogy az ovu teszt sokszor a negatívat(pé) már olyan időpontra teszi ahol a hő már felment. Én most vagyok a 10. napon. Ma volt tojcsi nyákom és szombat-vasárnapra várom a peteérést. A hőmérés mellé vegyek akkor ovu tesztet is? Nekem nagyon szépen mutatja a hőm a felugrást, de volt már olyan hogy fennt volt a hőm 2 napja és akkor lett nega az ovu teszt.

Most akkor hogy is van ez?


2009. febr. 19. 11:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!