Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátom gumi nélkül épp...

Ha a barátom gumi nélkül épp hogy betette a "valószínűleg előváladékos" péniszét lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szerencsére még "időben" észhez kaptam hogy védekezni kéne de mivel nem volt gumi egyikünknél sem így nem volt más utána csak ujjazás ahol szintén félek hogy előváladékos volt az ujja.Másnap megjött és azóta 2 hét késéssel de másodszorra is.Teszt negatív volt de nem volt darabos a mensim mit szokott és nem is tartott olyan sokáig!De másodszorra rendesen véreztem!Akkor lehet hogy terhes lettem csak menstruálok??Olvasgattam a hasonló kérdéseket és egyre több olyan válasszal találkoztam hogy terhesen menstruál...
2009. febr. 19. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már másodszorra is megjött,és negatív lett a teszt biztos nem vagy terhes.Már ha mostanában csináltad a tesztet,mert akkor már kimutatná.
2009. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a teszt is negatív, és ráadásul meg is jött, akkor nem vagy terhes. Viszont legközelebb ne kockáztassatok! Védekezzetek rendesen, hogy ne kelljen feleslegesen idegeskedni!
2009. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hét késés után csinált tesztem lett negatív!Csak azért félek mert nagyon sokan írják hogy mensi és negatív teszt ellenére több hónapos terhesek!!!Nagyon félek nem tudom mit csináljak,anyut "feleslegesen" nem szeretném idegesíteni csak ha lehet baj...és nem tudom hogy most mi van félek hogy én is terhes vagyok!
2009. febr. 19. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM VAGY TERHES!!!!!nyugodj már meg, ha két naponta kérdezed ugyanazt, akkor is még mindig csak azt tudjuk írni, hogy ilyen helyzetben NEM LEHETSZ TERHES! nincs olyan történet, hogy valaki kétszer menstruál, egyszer kevesebbet, egyszer normálisan és terhes, azok akik menstruálnak, azoknál mind van valami eltérés, da ez a paranoiád, akkor menj el dokihoz, mert addig úgysem nyugszol!
2009. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!