Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Budai Meddőségiben voltunk...

A Budai Meddőségiben voltunk tegnap az első konzultáción. Aki oda jár/járt elmondaná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Volt már 4 sikertelen inszemünk máshol, úgyhogy már csak lombik jöhet szóba. Hormonvizsgálatra kell majd mennem, férjemnek spermavizsgálatra. Ha ezek megvannak, mire kell számítani a 2.konzultáción? Nagyon hosszú a várólista a lombikra? Milyenek az orvosok?
2011. márc. 17. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper hely! Kivizsgálás után rögtön jöhet a lombik, kb. 3-4 hónap. Az orvosom főnyeremény és a személyzet is nagyon kedves.

21 h km

2011. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok kismama! Kihez jársz? Lombik során fogant a babád? Hányadikra?
2011. márc. 17. 10:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy melyik intézményből mentetek át oda? Én most voltam az első inszemen. Szerintem nem sikerült, és nem igazán tetszik a hozzáállás. (SOTE)
2011. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Köszi :-)

Szűcs dr-hoz jártunk, csak jót tudok róla mondani.

6.-ra sikerült, lombikbaba. Sokat vártunk rá, de most már olyan, mintha mindig is a pocakomban lett volna, nem is emlékszem már azokra az évekre.. majd meglátod :-)

2011. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 11:07-es!

Nekem az inszemeket a II. Klinikán csinálta a nődokim, ő a Kaáliba küldött tovább, de ott nem tetszett a doki hozzáállása, meg az, hogy ott minden nagyon drága, így magamtól mentem a Budaiba.

2011. márc. 17. 11:37
 6/13 anonim ***** válasza:
A Kaáli az gáz több szempontból is. Mindenért fizetni kell és nem alaposak és körültekintők.
2011. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is Szűcshöz járok és elégedett vagyok vele. Igaz, szűkszavú, de ha kérdezel tőle valamit, akkor normálisan válaszol. A Skribától mentem át hozzá, mert ő bunkó volt velem. Zekéhez is volt szerencsém, tőle is úgy jöttem el, hogy bárkihez, csak hozzá ne.

Nekünk eddig két lombikunk volt. En annó vittem magammal a hormont, citológiát, hogy azzal se menjen az idő. Így már a következő ciklusban - ha jól emlékszem - mehetett is a lombik. Az intézmény szerintem futószalag, darab, darab, dehát érthető, mert rengetegen járnak oda. Ha felkészülsz rá, hogy a lelkedet nem fogják ápolni, akkor igazából nem fog csalódás érni.

2011. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, hogy futószalag szerű, a lelkemet ápolja a barátnőm, vagy a férjem :) A lényeg a szakértelem
2011. márc. 17. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is oda jártam, pont tegnap voltam utoljára. Lehet láttál is...:-)) Szeptemberben voltunk először és most 7 hetes terhes vagyok lombikból. Szűcshöz jártam szintén. Talán tényleg ő a legnormálisabb. Nem nagyon húzzák az időt, ha nem muszáj.

2011. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha én is kérdezek? Lehet kérni időpontot délutánra is a BMC-ben (munka utánra)? Vagy meddig vannak ott? Vagy eleve számítsunk arra, hogy aznapra szabi?
2011. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!