Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Reggeli hőm 36,5...

Terhesség? Reggeli hőm 36,5 napközben felmegy 37, 01-re. A mellbimbóm olyan érzékeny négy napja hogy hozzá sem lehet érni. Másfél hete szúrkál a hasam, tegnapig teljesen száraz voltam. És egyszerűen nem kívánom a cigarettát, pedig dohányoztam.

Figyelt kérdés
Fejem is fáj egy picit minden nap, és többször volt enyhe hasmenésem.Két hete voltunk együtt védekezés nélkül. Tegnap reggeli teszt negatív lett. Van esély rá hogy terhes lehetek? A fogamzásgátlót 2,5 hónapja hagytam abba. Lehet hogy csak a hormonok?
2011. márc. 20. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A reggeli hő a lényeges. És alaphőhöz kell viszonyítanod hogy magas-e! A terhesség alatt inkább a székrekedés a jellemző. Lehet, hogy csak a hormonok szórakoznak veled, főleg így, hogy nemrégen hagytad abba a fog.gátlót.
2011. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem hasmenésem volt már a nemvárt előttől kezdve kb a 8. hétig!!! DE! Nem szabad a tünetekre alapozni.

Ha már meg kellett volna jönnie akkor tesztelj, és ne foglalkozz a tünetekkel, becsaphatnak.

2011. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, szuper van egy hatalmas cisztám! :(
2011. márc. 23. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Sajnálom! :( Én is jártam már így, hogy ciszta terhestünetekkel. Utálatos dolog ez nagyon! :((

2011. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!