Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már szellem csikos a...

Volt már szellem csikos a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
furcsa volt a mensim rövidebb gyengébb is ki is maradt egy nap.szval a lényeg a biztonság kedvéért csináltam tesztet is.elöször azt hittem negativ de késöbb láttam hogy nagyon halványan van rajta még egy csik.azóta csináltam másik tesztet is azokon is látszik söt a gabrielen is mintha lenne árnyék.nyilván nem vagyok terhes mert nem erösödik.de mitöl lehet mindegyik szellemcsikos?
2011. márc. 22. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom hogy a szellemcsík is csík vagyis poz!!

de lehet hogy nem jól tudom

2011. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

raksz fel képet?megnézzük.

én is ma teszteltem nagyon halványat gabriellel,

2011. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajna már kidobtam öket.tényleg alig láthatóak voltak az elsön még látszott jobban az rszines is volt.de már mérges lettem hogy becsapom magam igy kidobtam öket.megvárom a köv mensit aztán meglátjuk.köszi a válaszokat.rájöttem jobb ha nem is idegesitem magamat mert nem látszott jobban a késöbbieken se.köszi hogy normálisan válaszoltatok
2011. márc. 23. 07:23
 4/6 anonim ***** válasza:

megnyugtatás képpen nézd meg ezt.

tegnap elött a gabriel olyan halvány volt hogy fél ora mulva eltünt.ma pedig:

[link]

2011. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ajha.gratulálhatok?
2011. márc. 24. 07:22
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon úgy néz ki most van ovuláciom.4-5nappal elöbb mint vártam.szoval most már biztos hogy nem baba.érdekes elözö hónapba sokkal észlelhetöbbek voltak az ovus jelek mintha jobban müködtem volna és mégis gondok voltak a mensimmel.
2011. márc. 26. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!