Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol találok olyan horoszkópot...

Hol találok olyan horoszkópot amiben megtudom nézni, hogy mikor lehet számítani gyermekáldásra?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
minden gyógyszertárban pg53 a neve, de én az LH tesz csíkokra esküszöm, de ez szubjektív vélemény, azt is patikában kapni.
2009. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Első válaszolónak. Amit Te írsz, az mikroszkóp, és nem horoszkóp... Kérdezőnek pedig: biztos, hogy horoszkópot akartál írni?
2009. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen HOROSZKÓPOT!Kösz a észrevételt.Lehet érdekesen hangzik a kérdésem,és nem is itt kellett volna feltennem!?:-(Senki sem hallott még ilyenről?
2009. febr. 24. 10:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Második válaszoló vagyok. Én még nem hallottam ilyenről, de reménykedjünk, hogy lesznek még válaszolók, akik tudnak segíteni. Google-ban sem találtál semmit?
2009. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Beírtam,de semmi érdemlegeset nem adott ki :-(Én arra gondoltam naívan,hogy vannak éves horoszkópok mik nagyábból leírják havi szintre lebontva,hogy miis várható és talán a gyermekáldás is szerepelhet benne,de látom esélytelen:-(
2009. febr. 24. 11:03
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Amire te gondolsz az a Jónás módszer. A születésed szerint kiszámolja mikor vannak a termékeny napjaid, sőt azt is hogy fiú vagy lány lesz. Az astro. com oldalon lehet kiszámítani. Angol nyelvű, sajnos. De írd be a google-be hogy "Jónás módszer", vagy "Jónás naptár" Remélem segítettem.
2009. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Szerintem az ilyenre ne adjál. A horoszkópok szerintem baromságok. Már bocs. :-( Régebben nekem is az volt az első, hogy rögtön a horoszkópot kerestem meg. De egyszer hallottam, hogy hogy "készül" a horoszkóp. Egy ismerősöm mondta, hogy egy volt kollegája készített valamelyik újságnak horoszkópot. És kb ennyiből állt: "mivel a mérlegnek múlt héten rossz volt, most akkor jót írok neki". Úgyhogy erről ennyit. De ha hiszel az ilyenekben, vagy az ehhez hasonló dolgokban, akkor szerintem pl. holdfázis, holdnaptárra keress rá. Pl.


[link]


[link]

2009. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Második válaszoló voltam...
2009. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2 válaszoló.Köszönöm a tippeket és a segítséget.Megcsináltam ezt a Jónás naptárt :-)Neked sikerült ezzel a módszerrel teherbeesned és a várt nemű baba született?
2009. febr. 24. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Második vagyok. Sajnos nekem még nem sikerült teherbeesnem, endometriózist diagnosztizáltak nálam... :-( De várok a csodára... Szorítok Neked, hogy minél előbb sikerüljön teherbeesned!!!!
2009. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!