Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik sokat teszteltek! Ovuláci...

Akik sokat teszteltek! Ovuláció utáni 16. napon Gabriel teszt negatív délelőtti vizeletből. Ez mennyire vehető biztosnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már a 16.napon tartasz pé.után,akkor már késik,nem?Ha igen akkor van esély terhességre.Holnap reggel csinálj új tesztet,de az 1.pisiből.
2011. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma kellene megjönnie, de eddig semmi. Igazából becsusszant baba lenne, úgy fél év múlva szeretnénk a harmadikat. Csak valahogy elszámoltam az együttlét napját, az ovuláció meg egy nappal korábban volt, mint szokott. Ha mégis később volt, akkor kevéssé valószínű a baba, mert együttlét utáni 5. napon volt így az ovu.

Arra lennék, kíváncsi, ez a teszt mennyire megbízható a menstruáció napján (bár nem reggel teszteltem).

2011. márc. 24. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem mindig bevált a Gabriel volt hogy mensi elmaradt napján teszteltem (halvány pozit) illetve 3-napos késéssel erősebbet igaz reggeli elsőből
2011. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem is "bevált". Ma megjött. :o)
2011. márc. 25. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!