Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gabriel teszt napközben is...

A Gabriel teszt napközben is pontos? Tök mindegy előtte mikor pisiltem? Ha mondjuk egy órája akkor csináljam vagy várjak még egy órát és akkor?

Figyelt kérdés

Szeretném megcsinálni de nem akarom pazarolni sem!

13h körül megcsinálnám!


2008. febr. 7. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó teszt, sokan ezt javasolják, ajánlják! :-) Hány napja késik a mensid? Szorítok!
2008. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
DE szeritned csináljam most meg?
2008. febr. 7. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megcsinálnám az tuti! Ha még nem lesz +, az pl azért is lehet, mert még nincs elég HCG a szervezetedben. Mióta késik?
2008. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is a Gabriel tesztet használtam, délután csináltam meg,és előtte többször is voltam pisilni,és mégis kimutatta a terhességet,sőt,azóta ezt az orvos is igazolta.Nyugdotan csináld meg a tesztet a nap bármely szakában.
2008. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megcsináltam és negatív! De nekem ez a jóhír!CSak azért csináltam mert hallottam egy véleményt hogy a Corax nem túl jó és abból csináltam eddig néyget! És most még egy Gabrielt! De szerencsére mind negatív! Mostmár megtudok nyugodni, már egy közel egy hónapja hogy azt hittem terhesség!Azóta csináltam ezeket a teszteket!
2008. febr. 7. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha még 1-2 hétig nem jön meg, azért kérjél a dokidnál időpontot.
2008. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!