Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetes dolog hogyha este...

Természetes dolog hogyha este együtt vagyunk a párommal, reggel folyik ki belőlem, olyan mint ha fehérfolyásom lenne de mégsem. Lehet hogy ezért nem sikerül teherbe esnem? Remélem nem így van, nagyon szeretnénk babát!

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem is másnap folydogál ki, nem azonnal. szerintem semmi baj nincs ezzel, án úgy tudom, minél több és minél tovább marad bent annál jobb :) mi is épp babaprojecten dolgozunk, drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön a baba
2011. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi,én is drukkolok nektek:)
2011. márc. 25. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

(Nekem is mindig másnap "folydogál" ki, és két szép gyermekem van - eddig -, akik mindketten az első tervezett hónapban jöttek össze)

2011. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi már lassan 1éve próbálkozunk de még semmi,már nagyon szeretnénk.köszi a választ
2011. márc. 25. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor különösen szorítok!

második

2011. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Belőlem azonnal kifolyik és mégis teherbe estem,kétszer is!Drukkolok,hogy mihamarabb sikerüljön a baba!
2011. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak ugyanazt írhatom, mint az utolsó. Kb 5 perccel utána már kifolyik. 2 gyerekem van:)
2011. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egyszeru: Ha szex utan fekve maradsz reggelig, fel sem allsz, akkor jo hogy csak reggel fog kifolyni! Ugyanez van a menstruacios verrel, ejjel mikor fekszel nehezen tud kifolyni, sok ver osszegyulik, reggel meg ha felallsz (ezt foleg az erzi aki nem hasznal tampont), akkor megindul a "niagara vizeses".


Na mar most ha rovid ideig maszkalsz, mondjuk el mesz WC-re, akkor sem biztos hogy elkezd egybol kifolyni, van amikor igen, van, amikor nem. De legkesobb amikor sokat maszkalsz, allsz, akkor megindul elobb-utobb. Nekem volt, hogy ra egy-ket oraval kezdett kifolyni publikus helyen aztan rohanhattam a WC-re, mert ugy ereztem, elazik a nadragom. :D :D


Amugy meg azt mondjak, a teherbeeseshez annyi ugyis bentmarad, ami a fogantatashoz kell, a felesleg meg kijon magatol, vagy pedig huvelyvaladekkal. :)

2011. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!