Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a teák befolyásolják a...

Ezek a teák befolyásolják a menstruációt?

Figyelt kérdés
Két hónapja iszom a cickafarkot pé-ig,majd a palástot mensiig.Múlt hónapban még rendes mensim volt,3nap alatt lezajlik,a 3.napon már szinte alig van,már csak barnázgatni szoktam pár napig.Most meg ez a 4.napom és ma reggel azt gondoltam hogy ma már elég a tisztasági,de tévedtem,elöntött a vér.Ilyen még nem volt.A teáktól lehet vajon?Még azt megemlíteném hogy egyáltalán nem görcsöltem ami fura mert mindig szoktam az 1.napon.Bár azt hallottam hogy ezek a teák segítenek abban hogy ne görcsöljön a hasunk a mensi közben.Nem tudom hogy ez igaz-e.Szerintetek a tea okozhat hosszabb erősebb és fájdalommentes mensit?
2011. márc. 25. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint a cickafarkfű és a palástfű teának a hatása ugyanaz, és csak PÉ után kell inni beágyazódásra vagy hogy rendesen megjöjjön a menszi. Én igy iszom, mert nekem zavaraim vannak, és meg is hozza a menszimet, nem lett rövid vagy ilyesmi. Egész hónapban barátcserje kapszulát vagy maca vibe kapszulát szokás szedni a ciklus rendezésére.
2011. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát úgy képzeld el, hogy én is ugyanígy jártam, mint te! Én a palástfűteát ittam akkor ovu után, ami bekavart.

Ugyanaz volt, amit te leírtál. Azután el is dobtam és többet semmit nem iszom és nem szedek! Azóta minden okés velem. Szerintem dobd el te is, jobban jársz.

2011. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul alig volt tojásfehérjés nyákom,mindig több szokott lenni,nem tudom hogy nem-e ettöl volt ez is.Még ezt a hónapot így végig csinálom és ha ugyanilyen tünetek lesznek,akkor abbahagyom.
2011. márc. 25. 15:32
 4/17 anonim ***** válasza:

Második vagyok:


Nekem elég volt 1 ciklus is, hogy rájöjjek, a tea kavart. Mert előtte és utána is már minden rendben volt.

2011. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem,de mint írtam az 1.hónap normális volt csak ez a2.hónap más.Ezért próbálom meg,aztán ha a következő hónap is olyan lesz mint ez akkor abbahagyom.
2011. márc. 25. 15:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Az egész cikluson át tartó tea fogyasztás engem is nagyon bekavart, viszont a mensi idején ivott cickafark tea nagyon is szuper!
2011. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

15:38-as vagyok:

A cickafarkkal nekem sem volt gondom, csak a palástfűvel. De a cickára meg nincs szükségem, mert mindig van pém.

Palástot meg nem iszom többé.

2011. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

a cickafark és a palástfü hatása nem ugyanaz kedves akárhányadik válaszolo!a palástfü valoban segit enyhiteni a mensi görcsöket,mert lazitja a medence izmait,tehát lehetséges.

másrészt,én 1 hónapja iszom öket,cickafarkfüvet pé-ig ittam,böven lett is tojásfehérjés nyákom,annyi mint még soha,aztán utánna palástfüvet ittam,hogy ezeknek köszönhetem-e vagy sem 8 hónapos probalkozás után terhes lettem.a hőm olyan volt ebben a hónapban mintha a tankönyvböl másoltam volna,ÉS BABA LETT!!!

szóval én pozitiv példa vagyok,nekem ugy néz ki bevált.

én kellemesen csalódtam bennük,szerintem jó hatással vannak ránk.de te döntöd el iszod-e tovább,sok sikert

2011. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lehet nekem esetleg csak palástot kellene innom,mert pém az lenne minden hónapban,legalábbis van tojcsis folyásom.Bár nem tudom hogy ebben a hónapban vagyis az előző hónapban miért volt annyira kevés.Köszönöm a válaszokat,várom a további véleményeket.
2011. márc. 25. 19:15
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem kavart be. Amit észrevettem, hogy a szuper tojásfehérjés folyásom átment krémesbe, ami nekem nem tetszik. 2 hónapig ittam a két teát. A 2. hónapban tankönyvszerűen alakult a görbém! De sajna nem lett baba.

ebben a hónapban abbahagytam, mert a tojcsis folyás sokkal jobb, mint a krémes. A görbém viszont nem olyan szép, hiszen a 3.dpo-n lesett a hőm, s most, a 4.dpo-n is lent maradt. Igaz a coverline fölött van még.

Most nem tudom, hogy mi legyen. Inkább a szép görbe és kevésbé jó folyás vagy inkább a termékenyebb folyás?

2011. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!