Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kovetkezo heten lenne...

A kovetkezo heten lenne esedekes a menstuaciom. Kb. egy hete viszont folyamatos hanyingerrel, szedulessel, es fejfajassal kuszkodom. Hanyinger, szedules, PMS vagy terhesseg?

Figyelt kérdés
December elejen hagytam abba a fogamzasgatlo tabletta szedeset, majd ezt kovetoen rendesen megjott a menstruacuiom, illetve januarban is 33 napra. A kovetkezo heten lenne esedekes a menstuaciom. Kb egy hete viszont folyamatos hanyingerrel, szedulessel. , es fejfajassal kuszkodom. ( a fogamzasgatlo szedese elott ilyen soha nem volt )Megszakitasos vedekezest hasznalunk. Tudom, hogy ez nem a legbiztonsagosabb modszer, ezert szeretnem megkerdezni, hogy ezek a tunetek osszefuggesben allhatnak e a menstruacioval ( PMS-sel )? Vagy tanacsoljatok-e esetleg, hogy vegyek egy terhesegi tesztet? Mivel kulfoldon elek, egyenlore orvoshoz meg nem mennek.
2008. febr. 7. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy számolom pont a peteérésed idejében kezdödtek a tünetek, szóval szerintem lehetetlen hogy terhességi tüneteket érezz, inkább a peteéréssel hoznám kapcsolatba. Tesztet is feleslegesen veszel. A gyógyszer is ürül a szervezetedböl, bizonyos idö kell hogy a tested visszaálljon.
2008. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy terhes. A terhességi tünetek "általában" az elmaradt mensi után jelentkeznek.

Voltak hónapok amikor én is félidőtől kezdve szédültem hányingerem volt, de én már nagyon szerettem volna terhes lenni, és a szervezetem ezt produkálta velem. Ha mégis kimaradna a mensid akkor csinálj tesztet, addig felesleges.

2008. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
várd meg, hogy késik e és csinálj akkor tesztet, de szerintem sem vagy terhes.
2008. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!