Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt így valaki? Első hónapban...

Volt így valaki? Első hónapban úgysem, aztán mégis?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk próbálkozni a babával. Igazából még 1-2 hónapot várni akartunk, de annyi rosszat olvastam, meg hogy milyen kicsi az esély elsőre stb. hogy úgy döntöttünk megpróbáljuk! Nem lenne gond, ha jön, de ha tud még várhat 1-2 hónapot!

Volt más is, aki azt gondolta,hogy úgy sem és mégis?


2011. ápr. 1. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első babánk elsőre összejött, a másodikra 11 hónapot vártunk, a harmadiknál gondoltuk jobb lesz időben elkezdeni (fél évvel előtte), erre úgy néz ki most másodikra összejött, de jobb előbb, mint később.
2011. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az első babánk a próbálkozás első hónapjában megfogant, 8 hónapos volt, amikor azt éreztük, hogy jöhet a tesó, el is kezdtünk védekezés nélkül együtt lenni, mert meg voltunk győződve róla, hogy első hónapban biztos nem fog összejönni, elvégre kétszer úgysem lehet ekkora szerencsénk. De lett! 17 hónap van köztük, tehát a második is elsőre megfogant és ez így jó nekünk, remekül megvannak, igaz, én fáradt vagyok, de majd kipihenem magam egyszer.
2011. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azt tanácsolom, hogy inkább előbb, mint késő legyen!! Szóval ne várjatok semmiképp!



14:02-esnek

Milyen gyakran voltatok együtt hogy mindkét baba elsőre összejött???

2011. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem is figyeltük, hogy mikor vagyunk együtt, mert nem foglalkoztunk a dologgal. Azt mondtuk, ha jönni akar, úgyis jön. Nem voltunk együtt rendszeresen, ha erre gondolsz, a párom rengeteget dolgozik, van olyan hét, amikor csak egyszer marad energiánk ilyen földi dolgokra, az átlag a kettő. Én sem értem, hogy lett ezekből az együttlétekből kapásból baba, nem számolgattunk, nem hőmérőztem, nem nyákoztam, semmi különöset nem tettünk. Aztán az is lehet, hogy a harmadikra valóban várnunk kéne, de még nem akarjuk kipróbálni, ezért most inkább valóban védekezünk.
2011. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első babám az első hónapban sikerült,második a másodikban! Most a harmadik baba úgy sikerült,hogy eldöntöttük,hogy elkezdjük a babaprojektet,csak 4szer tudtunk együtt lenni a hónap második felében,nagyon úgy tűnt ,hogy lemaradtunk a pé-ről! Majd mikorra nem vártam görcsölgettem,biztosra vettem,hogy meg fog jönni de nem:) Biztos,hogy az első alkalomból sikerült a baba!
2011. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, pont így voltunk :D

Aláírtuk az adásvételit a lakásra, gondoltuk, jöhet a baba, úgyse fog összejönni az első hónapban. Költözés, romokban a lakás (pl. nem volt konyha, aztán meg gáz se hónapokig), és kiderült, már babával a pocakomban cipeltem a konyhaszekrényt a negyedikre :D

Utána azért visszafogtam a cipekedést ;) Közben rendeződtek a dolgok, hol itt bontottuk a falat, hol ott az ablakot, fürödtünk öntözőkannával, főztem a szobában rezsón... Most másfél éves a fiam, és örülök, hogy belevágtunk. Ha akkor nem vágunk bele, valószínűleg a csomó probléma miatt hónapokig nem mertünk volna próbálkozni...

13 hónapos volt, amikor eldöntöttük, jöhetne a tesó. Lassan félidős pocakos vagyok :) Elsőre :D

2011. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14.23-mas vagyok: ja, és összesen 2x voltunk együtt (ennyire futotta a minden esti pakolás után...), nem is félidőben!
2011. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én! Még nem telt le a próbaidőm az új munkahelyemen, de gondoltuk, elkezdjük a dolgot, úgysem fog olyan könnyen menni. Mikor aláírtam a hosszabítást, aznap este pozitívat teszteltem. :)
2011. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
illetve véglegesítést...
2011. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi pár hónapja döntöttük el a párommal, hogy akkor belevágunk a babaprojektbe, mivel sokszor hallom a környezetemben, vagy akár itt is, hogy sokaknak nem jön össze elsőre, mint ahogyan Te is írtad. Sajnos nekünk sem jön össze, pedig szeretnénk. :-( Az eredeti terv szerint májustól szerettük volna "élesben", az életünk elrendezése miatt. Mindenesetre szívből kívánom Neked, hogy szerencsésebbek legyetek. :-)
2011. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!