Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltak furcsa tüneteim, de a...

Voltak furcsa tüneteim, de a teszt negativ lett. Vajon mitől lehet akkor?

Figyelt kérdés

Voltam dokinál vérvételen azt mondta az eredménnyel minden rendben van jövőhéten megyek hozzá megbeszélni a továbbiakat!Meg is volt a menzim(akkor kellett vérvételre mennem)De olyan érdekes,hogy menzi előtt is meg most után is fájnak a melleim és a mellfájás inkább most,hogy elmúlt most kezdődött,de a hányinger és a szédülés meg volt menzi előtt is meg most után is!Többen mondták csináljak egy tesztet ezt most reggel meg is tettem,de mint szokott sajnos negatív lett!:-((((

Akkor mitől lehet ez szerintetek?

Már nagyon elvagyok keseredve,hogy nem jön össze a baba!!!!:-((((

Köszönöm a válaszotokat!


2009. febr. 27. 06:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. A melleid fájhatnak a prolaktin nevü hormon miatt is. Azt néztek nálad? Nekem, mikor mindig fájt a cickóm, akkor majdnem 2x-ese volt a prolaktin szintem. Mikor elmult a mensim, elkezdett rá 2-3 napra fájni és egészen a következő mensiig fájt. Mikor megjött, akkor mint akit elvágtak!
2009. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hormontól, idegi alapon, vagy csak egy vírus miatt is, múlt hónapban én is benyeltem egy émelygős, szédülős vírust, kerestek is rajtam a tesztgyártók....
2009. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!