Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed Ab után mikor próbálkoz...

Missed Ab után mikor próbálkoztatok újra babával? Mikor sikerült? Probléma mentes volt a terhesség?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 13:31
 1/6 krisztivan ***** válasza:
Nekem 2009 április 1-én volt missed ab-om.3hót vártunk és 2009.decemberben fogant az emberkém.Végig probléma mentes terhesség.Olyan dolgok voltak mint fájt a csuklóm(alagút szindroma)vizesedtem rendesen,sok volt a magzatvizem de semmi komoly probléma nem adódott,pedig már nem is vagyok fiatal(35)és első terhesség volt.Született egy szép nagy babám.
2011. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 2009. áprilisában volt egy Missed Ab. 10 hetesen, majd 3 hónap múlva próbálkozhattunk, 2010. márciusában lettem terhes és teljesen problémamentes terhesség után született meg 2010.novemberében a kisfiunk, majdnem 4 kilóval. Az egyetlen probléma az volt, hogy az úrfi nem fordult meg, így császárral jött a világra.
2011. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2008 decemberben vetéltem el, 2009 áprilisban estem újra teherbe, de addig fogamzásgátlót szedtem az orvosom tanácsára. Kaptam Utrogestant, a 14. hétig barnáztam. Azon kívül semmi bajunk sem volt:)2010 januárban született a fiam.
2011. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2008. áprilisában volt missed, 16 hetesen. 3 mensit vártunk, első hónapban jött a következő, 2009. áprilisában teljesen OK terhesség, szülés, egészséges gyermek.

Újabb missed 2010. szeptemberében, most harmadik hónapja próbálkozunk...

2011. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2011 januárjában volt missed ab-om 7 hetes terhességgel.

Nekem 1 mensit mondott az orvos aki műtött és az is aki a saját dokim.Azt mondta ha nincs felkészülve a testem a terhességre nem esek teherbe,de próbálkozzunk nyugodtan!

Most jött meg a második mensim.remélem ebben a hónapban már jön a picink!!

2011. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2008 decembereben volt egy vetelesem 8 hetesen. Vartunk 2 mensit (a doki azt mondta 1 mensit kell megvarni de lelkileg nem voltam meg keszen :( ) es majusban megfogant a kisfiam aki mar 14 honapos. Teljesen problemamentes terhessegem volt, nem szedtem semmit.
2011. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!